Xerox® Workplace Cloud

Kullanımı kolay, IT dostu Xerox Workplace Cloud, sizleri güvenlik risklerinden kurtarırken, bir yandan da kolaylık, kullanım bilgileri, tüm yazıcı filonuzu panel tabanlı izleme ve kontrol etme imkanı sunar.

Xerox® Workplace Cloud, daha az baskı altyapısına gereksinim duyan herhangi bir hesaba hizmet veren baskı yönetimi ve mobilite iş akışları sağlar. Kurulumu ve kullanımı kolay olduğu için IT erişimi sınırlı olan ve konsolide IT kaynakları arayışında olan işletmeler ve şirketler için ideal tercihtir. Bulut tabanlı olduğu için birden fazla ağ üzerinde çalışarak her bir konumda yer alan her bir yazıcıyı tamamen kontrol altına almanızı sağlar.
Broşürü indirinÖnemli Özellikler

Kimlik Doğrulama ve Erişim Kontrolü

Kimlik doğrulama seçenekleri endüstri standartlarında pek çok güvenli okuyucu ve kartla uyumludur. Cihazların kilidini açmak için kartlı, kartsız veya NFC, Xerox® Print Portal uygulaması ve QR kodunu kullanarak mobil cihaz tabanlı kimlik doğrulamayı seçin. Maliyetleri kontrol altına almak ve cihazlara/özelliklere erişimi kullanıcı/grup seviyesinde kısıtlamak için temel baskı kurallarını kullanın.

Mobil Baskı

Mobil cihazlardan baskı almayı esnek ve kolay hale getirin. Windows OS cihazlar, Google Chromebooks, Mac OS, Linux ve iOS, Android, Surface tabletlerin mobil uygulamalarından baskı işlerinizi gönderin. Geleneksel pull/follow printing iş akışıyla, işleri yazdırılmak üzere tek bir kuyruğa gönderin ve hazır olduğunda alın.

Muhasebe, Raporlama ve Kurallar

Konsolide filo raporlama ve muhasebe kabiliyetleri sayesinde yöneticiler şirket genelindeki yazdırma süreçlerini yakından takip edebilir. Bir bakışta panelinden yazdırma eylemi ve durumu hakkında ayrıntıları anında öğrenebilirsiniz. Departmanlara veya kullanım moduna göre en üst sıralardaki kullanıcıları görüntüleme kabiliyeti, yöneticilerin maliyetleri kontrol altına almasına yardımcı olur.

Mobil teknolojiler, çalışma şeklimizi çok değiştirdi. Şirketler, zaman ve nakit tasarrufu yaparken aynı zamanda yazıcı filolarının kontrolünü ve güvenliğini sağlamak için hesaplı bir bulut baskı yönetim çözümü arıyorlar. Ayrıca, kendilerini yavaşlatmayan veya fazladan BT yükü getirmeyen gelişmiş mobilite ile çalışanlarının verimliliğini artırmak istiyorlar.

Önemli Zorluklar

Mobilite
  • Mobil çalışanlar, ofis dokümanlarını yazdırmak için kullanışlı, basit ve güvenli bir yol arıyorlar.
  • Şirketler farklı marka mobil cihazlardan farklı marka yazıcılara çıktı gönderen, hem kullanıcı hem de BT dostu bir çözüm istiyor.
  • Konuklarınız, müşterileriniz ve personeliniz iş yerinizde kolayca baskı yapmaya ihtiyaç duyuyorlar.
Güvenlik
  • Sisteme giriş ve cihaz geçmişi ile ilgili gelişmiş raporlama sağlayacak ölçeklenebilir ancak hesaplı bir yönteme gereksinim duyuyorsunuz.

Neden Xerox'u Seçmelisiniz?

  • Bulut baskı yönetim hizmeti, ekstra mobilite veya güvenlik gibi ihtiyaç duyduğunuz özellikleri eklemenize olanak tanıyan etkili, açık tasarım sunar.
  • Bulut kimlik doğrulama, birden fazla ağa sahip büyük kuruluşlar ve esnekliğe ihtiyaç duyan küçük kuruluşlar için esneklik sağlar.
  • Günümüzde yazıcı filoları farklı cihazlardan oluşuyor. Farklı markalara ait MFP ve yazıcıların olması yaygın bir durumdur. Peki neden bu imkanlardan daha iyi yararlanmayalım?
  • Biçim ya da veri kaybı endişesi taşımadan Microsoft Office® dokümanlarınızı güvenilir ve doğru bir şekilde dönüştürün.
Xerox BT Avantajı
Özel mobil cihaz uygulamalarını yönetmeyle ilgili endişelere son.

Artık istediğiniz yer ve zamanda baskı yapmak için daha fazla seçeneğe sahipsiniz. Kuruluşunuzdaki tüm farklı yazdırma aygıtları için benzersiz sürücüler yönetmenize gerek yok.
Xerox® Workplace Cloud, Xerox Global Print Driver teknolojisini kullanan neredeyse tüm Xerox ve diğer marka yazıcı ve çok fonksiyonlu yazıcılarla uyumludur.
Xerox® VersaLink®, AltaLink® ve ConnectKey® özellikli cihazlar güçlendirilmiş kabiliyetleri desteklemektedir. Aşağıdaki Xerox EIP özellikli yazıcılar Güçlendirilmiş Mobil Özelliği desteklemektedir.

Çok İşlevli

Yazıcılar