Xerox® Workplace Cloud

Xerox Workplace Cloud to łatwy w użyciu i przyjazny dla administratorów system, który chroni przed zagrożeniami i zapewnia wygodę, aktualność danych oraz centralny monitoring i sterowanie całym parkiem urządzeń drukujących.

Pakiet Xerox® Workplace Cloud oferuje zarządzanie drukiem i dostępem mobilnym dla każdego odbiorcy, który wymaga ograniczonej infrastruktury drukującej. Jest łatwy w konfiguracji i obsłudze, dlatego stanowi idealny wybór dla firm i organizacji mających ograniczone zasoby informatyczne lub starających się konsolidować zasoby. Ponieważ jest to platforma chmurowa, zapewnia obsługę wielu typów sieci, dając pełną kontrolę nad każdą drukarką w każdej lokalizacji.
Pobierz broszuręKluczowe funkcje

Uwierzytelnianie i kontrola dostępu

Opcje uwierzytelniania są zgodne z szeroką gamą standardowych czytników i kart dostępu. W celu odblokowywania dostępu do urządzeń można wybrać uwierzytelnianie kartą, bez karty lub nawet uwierzytelnianie telefonem komórkowym przy użyciu NFC, aplikacji Xerox® Print Portal bądź kodu QR. Za pomocą podstawowych reguł drukowania można poprawić kontrolę nad kosztami i ograniczyć dostęp do urządzeń / funkcji na poziomie użytkownika / grupy.

Drukowanie z urządzeń mobilnych

Drukowanie z urządzeń przenośnych może być proste i elastyczne. Zadania druku można wysyłać z urządzeń z systemem Windows, Google Chromebook, Mac OS, Linux oraz z mobilnych aplikacji drukujących dla systemów iOS, Android i tabletów Windows Surface. W ramach tradycyjnego procesu drukowania wydruki trafiają do pojedynczej kolejki i mogą być odbierane, gdy będą gotowe.

Rozliczenia, raportowanie i reguły

Administratorzy mogą dokładnie monitorować drukowanie w skali całej organizacji dzięki skonsolidowanym funkcjom raportowania i rozliczania dla parku urządzeń drukujących. Przejrzysty panel sterowania udostępnia błyskawiczny wgląd w stan zadań wydruku. Możliwość przeglądania najaktywniejszych użytkowników w poszczególnych działach organizacji lub według trybu użycia. Pomaga to administratorom utrzymać kontrolę nad kosztami.

Technologia mobilna zmieniła sposób naszej pracy. Organizacje szukają tanich rozwiązań do zarządzania drukiem w chmurze, aby oszczędzać czas i pieniądze, zachowując jednocześnie kontrolę i bezpieczeństwo floty drukarek. Chcą również zwiększyć produktywność pracowników dzięki zaawansowanej mobilności, która ich nie spowalnia ani nie wymaga dodatkowych nakładów IT.

Kluczowe wyzwania

Mobilność
  • Mobilni profesjonaliści szukają wygodnego, bezpiecznego sposobu, aby drukować dokumenty biurowe.
  • Firmy poszukują rozwiązania łatwego w obsłudze i przyjaznego technologiom IT, które drukuje z różnych marek urządzeń mobilnych, na różnych marek drukarkach.
  • Goście, klienci i personel chcą wygodnie drukować w Twojej firmie.
Bezpieczeństwo
  • Potrzebujesz skalowalnej, lecz jednocześnie przystępnej cenowo metody zaawansowanego raportowania logowań i historii urządzenia.

Dlaczego wybrać markę Xerox?

  • Usługa zarządzania drukiem w chmurze oferuje skuteczną, otwartą architekturę, która umożliwia dodawanie funkcji, gdy są potrzebne, bez względu na to, czy potrzebujesz dodatkowej mobilności, czy funkcji bezpieczeństwa.
  • Uwierzytelnianie w chmurze zapewnia elastyczność dla dużych przedsiębiorstw, które mają wiele sieci, a także dla niewielkich firm, które potrzebują elastyczności.
  • Dzisiejsza flota drukarek to mieszanina urządzeń. MFP i drukarki różnych dostawców są często spotykane. Dlaczego nie przejąć kontroli nad tymi zasobami?
  • Wierna, dokładna konwersja dokumentów Microsoft Office® bez obaw o utratę formatowania lub danych.
Przewaga IT Xerox
Koniec trosk o zarządzanie aplikacjami do konkretnych urządzeń mobilnych.

Zyskujesz teraz więcej opcji druku z dowolnego miejsca, o dowolnym czasie. Nie trzeba zarządzać oddzielnymi sterownikami do wszystkich urządzeń drukujących w organizacji.
Zarządzanie drukiem oraz usługa mobilności Xerox® są kompatybilne z niemal wszystkimi drukarkami i urządzeniami wielofunkcyjnymi Xerox oraz innych firm przy użyciu technologii globalnego sterownika druku Xerox Global Print Driver.
Zwiększona współpraca z urządzeniami Xerox® VersaLink®, AltaLink® oraz drukarkami z obsługą technologii ConnectKey®. Poniższe drukarki z obsługą EIP Xerox zapewniają obsługę rozbudowanych funkcji mobilnych.

Wielofunkcyjne

Drukarki