פלטפורמת Xerox® Workplace Cloud

פלטפורמת Xerox Workplace Cloud קלה לשימוש ולהטמעה. היא מגנה על הארגון מפני איומי אבטחה, מאפשרת לשלוט בציוד ההדפסה בארגון ומרכזת את נתוני ותובנות השימוש בציוד ההדפסה בארגון, בלוח בקרה מרכזי.

Xerox® Workplace Cloud הוא פתרון ניהול הדפסה וניידות עבור עסקים מכל הגדלים, המחפשים לצמצם את תשתית ציוד ההדפסה בארגון. הפתרון קל להתקנה ולשימוש ולכן הוא הפתרון המושלם עבור עסקים או ארגונים עם גישה מוגבלת למשאבי מחשוב, או כאלה המחפשים לרכז את משאבי המחשוב בארגון ולייעל את השימוש בהם. מכיוון שהפתרון מבוסס ענן, הוא לא מוגבל לרשת מסוימת ולכן אפשר לשלוט בעזרתו על ציוד ההדפסה בכל הסניפים או האתרים שבהם הוא ממוקם.
הורד את העלוןמאפיינים עיקריים

אימות זהות ובקרת גישה

אפשרויות אימות הזהות תואמות למגוון רחב של כרטיסי ותגי זיהוי המשמשים בתעשייה. אפשרות לאימות הזהות ומתן גישה למדפסת באמצעות כרטיס, ללא כרטיס או אפילו באמצעות מכשיר נייד דרך טכנולוגיית NFC, האפליקציה Xerox® Print Portal וקוד QR. יצירת כללי הדפסה לשליטה על העלויות ולהגבלת גישה למכשירים/תכונות ברמת המשתמש או קבוצת העבודה.

הדפסה ממכשירים ניידים

הדפסה גמישה ונוחה ממכשירים ניידים. שליחת עבודות להדפסה ממערכות ההפעלה Windows‏, Mac OS‏, Linux‏, Chrome OS ואפליקציות למכשירי iOS‏, Android ומכשירי Windows Surface. שלחו עבודות הדפסה אל תור הדפסה ייעודי והדפיסו רק כשאתם מוכנים לאסוף אותה.

חשבונאות, דיווח וכללים

מנהלים יכולים לעקוב במדויק אחרי פעילות ההדפסה ברחבי הארגון דרך כלי דיווח מרכזי עם יכולות חשבונאות. לוח בקרה מרכזי המציג את תמצית הנתונים החשובים שבעזרתם אפשר לקבל במהירות תמונת מצב עדכנית על פעילות ומצב ההדפסה בארגון. אפשרות לברר מיהם המשתמשים הפעילים ביותר לפי מחלקה או מצב שימוש עוזרת למנהלים לשלוט טוב יותר על העלויות.

המכשירים הניידים שינו את הדרך שבה אנחנו עובדים. ארגונים מחפשים פתרון ניהול הדפסה לא יקר בענן שיעזור להם לחסוך זמן וכסף, אך גם לנהל את כל ציוד ההדפסה בארגון ולשפר את אבטחת המידע. הארגונים אף מחפשים דרך לשפר את תפוקת העבודה דרך מכשירים ניידים אך בצורה יעילה ומבלי להגדיל את מאמץ התמיכה הטכנית בארגון.

אתגרים עיקריים

ניידות
  • עובדים ניידים מחפשים דרך נוחה ומאובטחת להדפסת מסמכים.
  • חברות מחפשות פתרון נוח וידידותי למשתמש, שבעזרתו הם יוכלו להדפיס ממגוון סוגי מכשירים ניידים למגוון של מדפסות.
  • אורחים, לקוחות ועובדים זקוקים לפתרון נוח שבעזרתו יוכלו להדפיס במשרד שלכם.
אבטחה
  • אתם זקוקים לשיטה גמישה אך לא יקרה למעקב מפורט אחרי היסטוריית הכניסות למערכת והשימוש במכשירים

למה לבחור ב-Xerox?

  • שירות ניהול ההדפסה בענן מספק מנגנון גמיש ויעיל שמאפשר לכם להוסיף ולשפר יכולות לפי הצורך, ובהן עבודה ממכשירים ניידים ואבטחה.
  • מנגנון האימות בענן מספק פתרון לארגונים גדולים שעובדים עם מספר רשתות ולארגונים קטנים הזקוקים לגמישות.
  • ציוד ההדפסה בארגון מורכב כיום מתמהיל של מכשירים. לא נדיר למצוא היום שילוב בין מדפסות משולבות של יצרנים שונים. אם כך, למה לא לנהל את הציוד הזה בצורה יעילה יותר?
  • המרה מדויקת ונאמנה למקור של מסמכי Microsoft Office®‎ ללא חשש לאובדן עיצוב או מידע.
יתרון המחשוב של Xerox
אין עוד דאגה מבזבוז זמן ומשאבים על ניהול יישומים ותמיכה במכשירים ניידים שונים.

הכירו את הדרך חדשה להדפיס מכל מקום ובכל שעה. אין עוד צורך לנהל מנהלי התקן נפרדים עבור ציוד ההדפסה המגוון בארגון.
שירות ניהול ההדפסה והניידות של Xerox®‎ מבוסס על טכנולוגייתXerox Global Print Driver ועובד כמעט עם כל דגמי המדפסות והמדפסות המשולבות של Xerox ויצרנים נוספים.
מכשירים התומכים בטכנולוגיות Xerox®‎ VersaLink®‎‏, AltaLink®‎ ו-ConnectKey®‎ מרחיבים את היצע היכולות. המדפסות הבאות תומכות בטכנולוגיה EIP של Xerox לשיפור התאימות בעבודה עם מכשירים ניידים.

מכשירים משולבים ומרכזי הדפסה

מדפסות