Xerox® Workplace Cloud

Xerox Workplace Cloud se snadno ovládá i nastavuje. Ochrání před bezpečnostními riziky a zároveň nabídne komfort ovládacího panelu s přehledem o uživatelích a využívání, monitoringem i kontrolu celé tiskové infrastruktury.

Xerox® Workplace Cloud přináší mobilitu i snadnou správu tiskového prostředí. Zjednoduší pracovní postupy všem, kdo chtějí minimalizovat nároky na tiskovou infrastrukturu. Snadné nastavení i používání je ideální volbou pro subjekty, které nemají snadno dostupnou IT podporu nebo ji chtějí konsolidovat. Celý chod zajišťuje cloud – systém tak funguje i na oddělených sítích, čímž přináší naprostou kontrolu nad všemi tiskárnami, ať už jsou kdekoli.
Manuál ke staženíKlíčové funkce

Ověřování a zabezpečení přístupu

Při ověřování systém podporuje širokou škálu standardizovaných čteček a karet pro zabezpečené přihlášení. Tiskárny lze odemykat jak pomocí karty, tak bez ní prostřednictvím mobilního telefonu s funkcí NFC, přes aplikaci Xerox® Print Portal a také načtením QR kódu. Díky pravidlům lze omezit přístup k tiskárně a jejím funkcím konkrétním skupinám nebo jednotlivým uživatelům a tak šetřit náklady.

Mobilní tisk

Přináší flexibilní a snadný tisk z mobilních přístrojů. Dokumenty můžete k vytištění odesílat z přístrojů se systémem Windows, Mac OS, Linux a Google Chromebook či pomocí mobilní aplikace pro systémy iOS, Android a tablety Windows Surface. Dokumenty k vytištění zasíláte do jednotné tiskové fronty (pull/follow). Vyzvednete si je, až budete výtisky potřebovat.

Rozúčtování, reporty a nastavení pravidel

Správci mohou nastavit tisková pravidla a detailně sledovat tiskové prostředí pomocí komplexních reportů i účtování napříč celou organizací. Rychlé informace o aktuálním stavu tiskáren a tisku poskytne přehledný hlavní panel. Uživatele je možné řadit nejen podle oddělení, ale také podle využívání. Správci tak dokáží lépe sledovat náklady.

Mobilní technologie změnily způsob, jakým pracujeme. Firmy hledají cenově dostupná cloudová řešení řízení tisku, která by jim ušetřila čas i peníze, ale zároveň kontrolovala a zabezpečila všechny tiskárny. Chtějí také zlepšit produktivitu zaměstnanců díky lepší mobilitě, která je nezpomaluje a nezvyšuje náklady.

Klíčové výzvy

Mobilita
  • Zaměstnanci, kteří pracují mimo kancelář, hledají pohodlné a bezpečné způsoby tisku dokumentů.
  • Společnosti požadují řešení vhodná jak pro uživatele, tak pro IT, která tisknou z různých značek mobilních zařízení a na různých tiskárnách.
  • Snadný přístup k tisku potřebují návštěvy, klienti i zaměstnanci.
Zabezpečení
  • Přichází vhod, když potřebujete škálovatelnou, ale cenově dostupnou metodu reportingu o přihlašování a historii zařízení

Proč zvolit Xerox?

  • Cloudové služby řízení tisku nabízejí účinný, otevřený design, který vám umožňuje přidávat funkce podle potřeby, ať už jde o větší mobilitu nebo zabezpečení.
  • Cloudové ověření nabízí flexibilitu pro větší podniky, které mají více sítí, i malé organizace, které potřebují flexibilitu.
  • Dnešní tisková vybavení bývají mixem různých zařízení. Je běžné mít multifunkce a tiskárny od více dodavatelů. Proč jich lépe nevyužít?
  • Věrné převedení vašich dokumentů Microsoft Office® bez toho, abyste si museli dělat starosti se ztrátou formátování či údajů.
Xerox IT Advantage
Už žádné starosti se správou aplikací pro specifická mobilní zařízení.

Nyní máte více možností tisknout kdykoliv a kdekoliv. Už není třeba mít řadu ovladačů pro různé tiskárny ve vaší firmě.