Xerox® Workplace Cloud

Xerox Workplace Cloud se snadno ovládá i nastavuje. Ochrání před bezpečnostními riziky a zároveň nabídne komfort ovládacího panelu s přehledem o uživatelích a využívání, monitoringem i kontrolu celé tiskové infrastruktury.

Xerox® WorkCentre Cloud zajišťuje ověřování, správu tisku, sledování nákladů a správu workflow. Tato platforma bude vyhovovat těm, kteří hodlají redukovat infrastrukturu nebo chtějí spravovat tiskárny na různých pobočkách a sítích. Řešení má snadné nastavení a použití, protože je hostováno v cloudu a všechny aktualizace a opravy zajišťuje Xerox. Tím získá vaše IT více času – a přesto udrží maximum požadovaných bezpečnostních standardů.
Stáhnout brožuru

Klíčové funkce

Ověřování a zabezpečení přístupu

Při ověřování systém podporuje širokou škálu standardizovaných čteček a karet pro zabezpečené přihlášení. Tiskárny lze odemykat jak pomocí karty, tak bez ní, dále prostřednictvím mobilního telefonu s NFC, za pomocí aplikace Xerox Print Portal a také načtením QR kódu. Díky pravidlům lze omezit přístup k tiskárně a jejím funkcím konkrétním skupinám nebo jednotlivým uživatelům a tak šetřit náklady.

Jediné Single Sign-On (SSO) přihlášení stačí pro využívání dalších služeb – například aplikací pro připojení ke cloudu. K tiskárně se tak přihlásíte jen jednou (ať už zaměstnaneckou kartou, čipem, mobilním telefonem nebo zadáním hesla) a to stačí k tomu, že můžete pohodlně a bezpečně využívat další aplikace, aniž byste se zdržovali opětovným přihlašováním.

Mobilní tisk

Přináší flexibilní a snadný tisk z mobilních přístrojů. Dokumenty můžete k vytištění odesílat z přístrojů se systémem Windows, Mac OS, Linux a Google Chromebook či pomocí mobilní aplikace pro systémy iOS, Android a tablety Windows Surface. Dokumenty k vytištění zasíláte do jednotné tiskové fronty (pull/follow). Vyzvednete si je, až budete výtisky potřebovat.

Rozúčtování, reporty a nastavení pravidel

Správci mohou nastavit tisková pravidla a detailně sledovat tiskové prostředí pomocí komplexních reportů i účtování napříč celou organizací. Rychlé informace o aktuálním stavu tiskáren a tisku poskytne přehledný hlavní panel. Uživatele je možné řadit nejen podle oddělení, ale také podle využívání. Správci tak dokáží lépe sledovat náklady.

Správa uživatelů je čím dál tím náročnější a dá spoustu práce. Zabezpečení tiskáren i dokumentů proto nemívá vždy prioritu.

Tiskárny a multifunkce jsou stále chytřejší a lépe propojené se systémy, které využíváte. Je nasnadě využívat snazší a rychlejší způsob, jak je mít pod kontrolou. Je nutné zajistit snadný, ale přesto efektivní přístup výhradně oprávněným uživatelům – zabezpečení jim však nesmí komplikovat práci.Klíčové výzvy

Zabezpečení
 • Jak kontrolovat a sledovat, kteří uživatelé mohou kopírovat, tisknout nebo skenovat dokumenty mimo vaši síť?
 • Jak ještě zvýšit úroveň zabezpečení, ale bez složitých a časově náročných úkonů při přihlašování nejen k tiskárnám, ale i k aplikacím?
Správa tisku – nejen hlídání nákladů
 • Jak zajistit, aby citlivé dokumenty nebyly tištěny do zásobníku, kde je uvidí všichni uživatelé?
 • Vyplatí se mít k dispozici přehledy nákladů – jednoduché reporty toho, co a kde uživatelé tisknou a kde vás to stojí hodně peněz.
 • Jakmile se seznámíte s vytížením svých tiskáren, můžete nastavit pravidla tisku tak, aby je uživatelé snadno následovali.
Na cestách
 • Čím více se posunuje obchod vpřed, tím větší je potřeba tisknout odkudkoli tak, abyste i na cestách byli produktivní a mohli tisknout dokumenty na míru i přímo před zákazníky ať už jste kdekoli.
 • Firmy potřebují efektivní řešení přátelské nejen k IT, ale i k uživatelům. Tím se rozumí i tisk z nejrůznějších mobilních přístrojů na tiskárnách různých značek.
 • Jak co nejsnáze umožnit návštěvám, klientům nebo i brigádníkům tisknout na všech vašich pobočkách?
 • Jak efektivně vyřešit správu tisku zaměstnanců s nejrůznějšími mobilními přístroji na mnoha typech tiskáren tak, aby všechno hladce fungovalo?

Proč zvolit Xerox?

Naše renomované řešení postavené na cloudu, přináší efektivní správu tiskového prostředí nejen pro IT oddělení, a to snáze než kdykoli před tím.

Přináší zabezpečené tiskového prostředí:

 • Díky ověřování uživatele u tiskárny a při přístupu do síťových systémů, a to celou řadou metod – od zaměstnanecké karty až po autentifikaci mobilním telefonem
 • Jediné Single Sign-On (SSO) přihlášení využijete i pro backendové systémy bez nutnosti opakované autentifikace

Dále řeší správu tisku a sledování nákladů:

 • Dokumenty jsou vytištěny až po ověření uživatele u tiskárny – a to nejen pro Xerox, ale i jiné značky
 • V přehledném uživatelském prostředí ConnectKey snadno dodatečně změníte nebo zastavíte tiskovou úlohu ještě před vytištěním &mdasn; zabráníte tak zbytečným výtiskům, což přináší značnou úsporu

Umožňuje tisknout odkudkoli:

 • Nabízíme renomované řešení tisku z mobilního telefonu, kde se snadno připojíte pomocí naší mobilní aplikace k tiskárně Všechny tiskové úlohy vidíte přímo na mobilu, odkud také můžete tiskárnu odemknout a tisknout okamžitě nebo se zadaným prodlením Tisknout můžete i zasláním přílohy na e-mail
 • Konverze dokumentů Microsoft bude věrná a přesná – nemusíte se bát ztráty formátování nebo dat

Výhody pro IT oddělení

 • Toto řešení se snadno nejen nastavuje, ale i používá. A protože je hostováno v cloudu, všechny aktualizace a opravy zajišťuje Xerox IT oddělení tak bude mít volné ruce na to, co je hlavní náplní jejich práce
 • Už žádné obavy o správu aplikací pro specifická zařízení Od teď můžete tisknout odkudkoli a kdykoli
 • Už není třeba mít řadu ovladačů pro různé tiskárny ve vaší firmě.
 • Snižte na IT svou ekologickou stopu, ušetřete místo na servery i čas na jejich správu
Xerox® Workplace Cloud je díky tiskovému ovladači Xerox Global Print Driver kompatibilní téměř se všemi tiskárnami a multifunkčními zařízeními nejen Xeroxu, ale i jiných výrobců
Pokročilé funkce přináší tiskárny Xerox® VersaLink®, AltaLink® a zařízení se systémem ConnectKey® Tisk odkudkoli přináší tiskárny Xerox podporující platformu EIP

Multifunkční zařízení

Kancelářské tiskárny