Xerox Mobile Print for Simplified Mobile Printing by Mobile App or Email

Xerox Mobile Print

Baskı yapmanın daha iyi bir yolu var.
Herhangi bir mobil cihazdan herhangi bir marka yazıcıya baskı sağlayan Xerox Mobile Print işinizin sizi götürdüğü her yerde, ister dışarıda isterse binanın başka bir yerinde olun, üretkenliğinizi artırır. Kolay, kullanışlı ve güvenli olan gerçekten esnek bir çözümle, kablosuz ve mobil baskıda sorunlardan ve endişelerden kurtulun.

Nerede olursanız olun daha üretken olun.
Her tür ve her büyüklükteki işletme, Xerox Mobile Print ile çalışanlarının verimini yükseltebilir. Bilgilerinizi korumak için yüksek seviye güvenlik sağlar ve hassas dokümanlarınızın baskısı için başkalarına güvenmenize gerek kalmaz.

Broşür indir


Hakkında daha fazla bilgi edinin Xerox Mobile Print Cloud


Önemli Özellikler

Hayatınızı kolaylaştıran, kolay baskı
 • Microsoft Office Paketi ve PDF dahil tüm popüler doküman türlerini, biçimlendirmeleri sorunsuz yazdırın.
 • Kullanımı kolay Mobil Uygulama veya basit e-posta gönderiminden birini seçin.
 • BT yöneticileri artık farklı yazıcılar için farklı sürücü kullanmak zorunda kalmayacak: tüm mobil cihazlardan, marka farketmeksizin tüm yazıcılara çıktı gönderebilirsiniz.
Kullanışlı
 • İhtiyacınız olan şeyi ihtiyaç duyduğunuz anda sunarak baskı çıtasını yükseltiyor.
 • İster yolculukta, ister müşterinin ofisinde veya masanızdan uzakta olun, seçilen en uygun yazıcıyı çabucak bulabilirsiniz.
 • Çözümünüzü kurma konusunda yöntem tamamen size kalmış: ister kendiniz yapın, isterseniz her şeyle biz ilgilenelim.
Güvenli
 • Her dokümanın yazıcıya ne zaman gönderileceğine karar verin.
 • Kullanıcıların doğru erişim sağlaması için kayıtlara izin verme/engelleme ayarlarını yönetin.
 • Daha gelişmiş yönetim için Bulut kurulumunu veya güvenlik duvarınızın arkasından gerçekleşen yerinde kurulumu seçin. Çalışanlarınız, her iki şekilde de, işinizin özüyle ilgili olan daha karmaşık konulara odaklanabilecektir.
Mobil teknolojinin çalışma şeklimizi değiştirdiği sır değil. Akıllı telefonlar, tabletler ve diğer mobil cihazlar şimdi bilgisayar piyasasının en hızlı gelişen sektörü; ancak, bu cihazlardan baskı yapabilme kolaylığı o kadar da gelişmedi. BT çalışanları ve yöneticileri, bu mobil cihazların baskı yapacağı her yazıcı için ayrı bir sürücü yönetme zorluğu ile karşı karşıya.

Önemli Zorluklar

 • Birçok mobil kullanıcı, yazdırma imkanına sahip değil.
 • Mobil kullanıcıları ofis dokümanlarını yazdırabilecekleri basit ve güvenli bir yol arıyorlar.
 • Şirketler farklı marka mobil cihazlardan farklı marka yazıcılara çıktı gönderen, hem kullanıcı hem de BT dostu bir çözüm istiyor.
 • Ortaklarınız, işverenleriniz ve müşterileriniz işyerinizde kolayca baskı yapma ihtiyacı duyuyorlar.
Xerox, üretkenliği birçok yönden geliştiren güvenilir bir dijital ofis çözümleri kaynağıdır. Bu nedenle günümüzün mobil kullanıcılarına yazdırma işlerini e-posta uyumlu herhangi bir aygıttan gönderebilme özgürlüğü sunuyoruz. Xerox Mobil Yazdırma Çözümü:
 • Basit. Herhangi bir mobil cihazdan, dizüstü veya masaüstü bilgisayardan çıktı gönderin. Her marka yazıcı ve çok fonksiyonlu yazıcıdan çıktı alın. Uygulama veya E-posta gönderimi ile üretkenliği kolayca artırın.
 • Kullanışlı. Yalnızca ihtiyacınız olan şeyi, tam ihtiyaç duyduğunuz anda ve şekilde yazdırın. Adobe PDF, PowerPoint sunumları, raporlar ile tam biçimlendirme ve gerçek Microsoft Office işleme sağlayan çalışma sayfalarını – yazdırma sunucusuna gerek duymadan yazdırın.
 • Güvenli. "Pull print" özelliğini kullanarak başıboş çıktıların önüne geçin. Güvenli PIN kodları dokümanlarınızı güvenlik duvarları arkasında korur. Xerox ve Microsoft Azure platformu ile kafanız rahat olsun.

Neden Xerox'u Seçmelisiniz?

 • Gerçek Microsoft Office dönüşümü. Biçim ya da veri kaybı endişesi olmadan güvenilir, doğru Microsoft Office® doküman dönüşümü.
 • Doküman önizlemesi. MFP kullanıcı arayüzünde kullanışlı küçük baskı önizlemesi.
 • Yazdırma ayarları. Kullanıcılar MFP'de, kendi masaüstlerinden yazdırır gibi yazıcı ayarlarını uygulayabilir.
Xerox BT Avantajı
Xerox, binanızda veya kampüsünüz ya da şirketiniz çapında mobil yazdırmayı mümkün kılıyor.
 • Özel mobil aygıtlar için yönetim uygulamaları hakkındaki endişelere son.
 • Artık kullanıcılar, başkalarının yazdırmasına güvenmek zorunda kalmadan ne zaman ve nerede yazdıracaklarına dair daha fazla seçeneğe sahip.
 • Kuruluşunuzdaki tüm farklı yazdırma aygıtları için benzersiz sürücüler yönetmenize gerek yok.
 • En son teknolojilere ayak uydurun; oyunda öne geçin ve yükselen BYOD (kendi cihazını getir) trendlerini yönetin.
Xerox Mobile Print Xerox Global Yazdırma Sunucusu teknolojisini kullanan neredeyse tüm Xerox ve diğer marka yazıcılar ve çok fonksiyonlu cihazlarla uyumludur.
Güçlendirilmiş özellikler (PIN kodu, güçlendirilmiş pull printing) sağlayan Güçlendirilmiş Mobil Özellikler, Xerox Mobile Print On-Premises sürümünde bulunmaktadır. Aşağıdaki Xerox EIP-etkin yazıcılar Güçlendirilmiş Mobil Özellikleri desteklemektedir.

Çok Fonksiyonlu / Hepsi Bir Arada Yazıcılar

Ofis Yazıcıları Üretim Yazıcı ve Dijital Baskı Makineleri

YayınTeklif/ÖdülTarih


Publication: Buyer’s Lab (BLI)


BLI named Xerox's line of document imaging solutions, including Xerox Mobile Print Solution and Xerox Mobile Print Cloud, their 2017 Document Imaging Software Line of the Year. "According to our analysis, Xerox offers an unmatched portfolio of both first-party and third-party software solutions."
Read article (PDF, 796 KB)
View award (PDF, 312 KB)

Winter 2017


Buyer's Lab (BLI)


BLI named Xerox's line of document imaging solutions, including Xerox Mobile Print, their Winter 2015 Pick for 2015 Document Imaging Solutions Line of the Year. "For the second year in a row, the broad range of solutions Xerox makes available to its customers helped propel it to the front of the pack among imaging OEMs according to our judging criteria."
View the award brochure (PDF, 3 MB)
View the award certificate (PDF, 385 KB)
View the article reprint (PDF, 300 KB)

Watch video (3:39)

Winter 2015


Buyer's Lab (BLI)


BLI named Xerox Mobile Print Solution their Winter 2015 Pick for Outstanding Enterprise Mobile Print Solution. They noted Mobile Print Solution's ease of use and security features. "This solution is easy to use, has a great administration tool and delivers a well-designed and full-featured mobile app for Android and iOS users"
View the award certificate (PDF, 350 KB)
View the article reprint (PDF, 275 KB)


Winter 2015


Buyer's Lab (BLI)


BLI named Xerox Mobile Print Cloud their Winter 2015 Pick for Outstanding Small Business Mobile Print Solution. They noted Mobile Print Cloud's ability to work across multiple brands of output devices. "Xerox® Mobile Print Cloud is an excellent mobile print solution that featured the easiest and most hassle-free installation of all enterprise mobile print solutions tested to date."
View the award certificate (PDF, 350 KB)
View the article reprint (PDF, 275 KB)


Winter 2015


Buyer's Lab (BLI)


BLI named Xerox Mobile Print Solution their Winter 2014 Pick for Outstanding Enterprise Mobile Print Solution. They noted Mobile Print Solution's ease of use and flexibility in working with any brand of printer. "Xerox Mobile Print shines by offering compatibility with output devices from any manufacturer, a marked advantage over single-user OEM mobile print apps that work with only a subset of the maker's own devices."
View the award brochure (PDF)
View the award certificate (PDF)
View the article reprint (PDF)


Winter 2014


Buyer's Lab (BLI)


BLI named Xerox Mobile Print Cloud their Summer 2013 Pick for Outstanding Small Business Mobile Print Solution. They noted Mobile Print Cloud's ease of installation and solid value proposition for small businesses. "Xerox Mobile Print Cloud is an excellent mobile print solution that featured the easiest and most hassle-free installation of all enterprise mobile print solutions tested to date."
View the award certificate (PDF)
View the article reprint (PDF)


Summer 2013


BERTL


BERTL named Xerox Mobile Print Solution the best mobile print solution at the 16th annual BERTL's Best Awards, noting that the solution allows mobile workers to print directly from their mobile devices and apply printer settings at the MFP as if they were printing from their desktop. They noted that the solution provides security for sensitive documents, printing only after the user enters a confirmation code on the MFP.


November 2011