Xerox® DocuShare® Flex

Kompleksowe zarządzanie treścią w chmurze dla małych i średnich firm oraz działów przedsiębiorstw

Xerox DocuShare®® Flex to chmurowe rozwiązanie do zarządzania treścią, pozwalające gromadzić, wyodrębniać i przetwarzać informacje do postaci użytecznych danych, dzięki którym organizacja może pracować mądrzej, szybciej i wydajniej.

DocuShare® Flex oferuje wszystkie zasadnicze funkcje repozytorium danych niezbędne małym i średnim firmom, takie jak organizowanie plików i zadań. Flex ma też zaawansowane możliwości wykorzystywane w największych przedsiębiorstwach, takie jak redagowanie i adnotowanie dokumentów, automatyzacja procesów biznesowych i współpraca z innymi systemami biznesowymi.
Pobierz broszurę


Kluczowe funkcje

 • Realizacja w oparciu o nową platformę chmurową DocuShare, ulepszoną i działającą w modelu SaaS, który zapewnia szybkość wdrożenia, niskie koszty i niekłopotliwą administrację
 • Skanowanie do chmury i inteligentne wyświetlanie dokumentów elektronicznych z możliwością nanoszenia adnotacji, redagowania poufnych informacji oraz wyszukiwania bazodanowego z inteligentnym indeksowaniem dokumentów przy użyciu znaczników
 • Intuicyjne narzędzia dla użytkowników biznesowych do automatyzowania codziennych procesów, zintegrowane z innymi systemami biznesowymi
 • Licencjonowanie według użytkowników nazwanych lub równoczesnych i wyższe bezpieczeństwo dzięki szyfrowaniu danych
 • Opcjonalny moduł do zaawansowanej, zautomatyzowanej rejestracji obrazów z urządzeń wielofunkcyjnych Xerox, urządzeń przenośnych lub komputerów przez przesyłanie lub przeciąganie i upuszczanie
Techniki cyfrowe i mobilne rewolucjonizują współczesny model pracy. Każda firma niezależnie od skali działalności ponosi ogromne nakłady na codzienne zarządzanie dokumentacją, treściami i zadaniami w postaci cyfrowej i papierowej, mając jednocześnie do czynienia z silnym parciem ze strony klientów i pracowników, by wymagania biznesowe i codzienne obowiązki realizować w sposób całkowicie elektroniczny.

Kluczowe wyzwania

 • Zgodnie z raportem Association of Imaging and Information Management (AIIM) przedsiębiorstwa mają do czynienia z coraz większą ilością dokumentacji papierowej i cyfrowej.
 • Wprowadzanie tych materiałów do systemów elektronicznych i wyodrębnianie z nich danych stwarza poważne problemy.
 • Małe i średnie firmy oraz działy przedsiębiorstw muszą automatyzować procesy silnie zależne od papieru, ale brak im środków na wdrażanie kompleksowych rozwiązań.
 • Według ostatnich badań przeprowadzonych na zlecenie firmy Xerox wiele małych i średnich firm traci dużo czasu na procesy bazujące na dokumentacji papierowej, co każe im poszukiwać sposobów na poprawę efektywności.
Xerox® DocuShare® Flex to szybkie we wdrożeniu rozwiązanie chmurowe, dzięki któremu małe i średnie firmy oraz działy przedsiębiorstw mogą zrealizować wszystkie swoje potrzeby w zakresie zarządzania treścią bez angażowania dodatkowych zasobów informatycznych. Flex jest rozwiązaniem bezpiecznym, skalowalnym, łatwym w konfiguracji i zdolnym do realizacji wymagań podstawowych jak i zaawansowanych.
 • Szybkość wdrożenia — zamiast tygodni lub miesięcy DocuShare® Flex można wdrożyć w ciągu niewielu dni.
 • Większa niezależność — dzięki zaletom bezpiecznej i prywatnej infrastruktury hostingowej Microsoft Azure® oraz wbudowanym w DocuShare® Flex funkcjom automatycznego skalowania i zaawansowanego monitorowania zespół informatyczny nie jest już tak obciążony administracją serwera i może skupić się na innowacyjności na potrzeby firmy.
 • Łatwość obsługi — nowoczesny, intuicyjny interfejs oznacza szybsze opanowanie obsługi i mniejsze zapotrzebowanie na szkolenia.

Dlaczego wybrać markę Xerox?

 • Kompletne rozwiązanie cyfrowe Xerox — DocuShare® Flex współpracuje z drukarkami wielofunkcyjnymi (MFP) Xerox, pozwalając realizować kompleksowe systemy cyfrowe do wprowadzania, organizowania i przetwarzania treści w ramach wydajnego, w pełni elektronicznego procesu.
 • Jednoetapowe skanowanie do chmury — usługi skanowania DocuShare® Flex korzystają z technologii Xerox® ConnectKey®, która ułatwia wprowadzanie materiałów do systemów elektronicznych przy użyciu urządzeń wielofunkcyjnych Xerox.
 • Wbudowane rejestrowanie obrazów z wielu źródeł — dodatkowy moduł Capture dla Xerox® DocuShare® Flex umożliwia też skanowanie do chmury z urządzeń wielofunkcyjnych Xerox, z urządzeń mobilnych, a także przez przeciąganie i upuszczanie z komputera PC)
 • Opcjonalne licencjonowanie według liczby równoczesnych użytkowników i wyższy poziom bezpieczeństwa dzięki szyfrowaniu
Nagradzane kopiarki, drukarki i urządzenia firmy Xerox zawierają elastyczne platformy do obsługi szerokiej gamy różnych rozwiązań software'owych. Funkcje oprogramowania mogą się różnić w zależności od modelu produktu.

Drukarki wielofunkcyjne / All In One