Kolorowe urządzenie wielofunkcyjne MFP Xerox® VersaLink® C605
Oprogramowanie

Kolorowe urządzenie wielofunkcyjne MFP Xerox® VersaLink® C605

Oprogramowanie i rozwiązania

Uproszczenie drukowania wiadomości e-mail, zdjęć i ważnych dokumentów biurowych bezpośrednio z drukarki lub urządzenia wielofunkcyjnego Xerox przy użyciu Apple® AirPrint™.
Urządzenia z technologią Xerox ConnectKey® posiadają certyfikat Mopria i ułatwiają drukowanie mobilne z tabletów i smartfonów z systemem Android 4.4 (lub w wersji wyższej).
Aplikacje ConnectKey pomagają zwiększać produktywność użytkownika, upraszczając i skracając codzienne zadania.
Łatwe, intuicyjne skanowanie bezpośrednio do procesów biznesowych
Kompleksowe, elastyczne i efektywne zarządzanie treścią w chmurze dla małych i średnich firm oraz działów przedsiębiorstw
Tłumaczenia w dowolnym czasie, z dowolnego miejsca. Obsługa tłumaczeń w ponad 40 językach.
Skorzystaj z mocy drukarki wielofunkcyjnej Xerox® w urządzeniu mobilnym.
Twórz cyfrowe dokumenty, aby usprawnić organizację, edycję i archiwizację
Xerox Workplace Cloud to łatwy w użyciu i przyjazny dla administratorów system, który chroni przed zagrożeniami i zapewnia wygodę, aktualność danych oraz centralny monitoring i sterowanie całym parkiem urządzeń drukujących.
Lokalne zarządzanie z poziomu serwera wszystkimi procesami drukowania i dostępem urządzeń mobilnych oraz wzorcowe bezpieczeństwo, wygoda i łatwość monitorowania pozwalają zwiększyć efektywność infrastruktury i obniżyć koszty.
Uprość pracę za pomocą uniwersalnego sterownika drukarki, który obsługuje większość drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych