Xerox Ürün ve Çözümleri

Xerox Ürün ve Çözümleri

Masaüstü lazer yazıcı

Xerox masaüstü yazıcılar ve çok fonksiyonlu yazıcılar, bireysel veya ortak kullanım için küçük bir tasarımla sunulur. İhtiyacınız olan şey ister canlı renkler veya siyah beyaz baskı, isterse karmaşık doküman iş akışlarını yerine getirecek daha güçlü özellikler olsun, bütün masaüstü yazıcılarımızın üretkenlik ve güvenilirlik özelliklerine güvenebilirsiniz. Masaüstü Xerox yazıcıları evde veya küçük ofis ortamlarında kullanım için idealdir.

Ofis Yazıcıları

Xerox'un renkli ve siyah-beyaz ofis yazıcılarının olağanüstü baskı kalitesinden, üretkenliğinden ve kullanım kolaylığından yararlanın. Çevreye duyarlı ColorQube Katı Mürekkepli renkli yazıcılar ve ödüllü Phaser renkli lazer ve tek renkli yazıcılar, ofis baskısı ihtiyaçlarınız için çeşitli özellikler sunar.

Çok Fonksiyonlu / Hepsi Bir Arada Yazıcılar

Baskıdan daha fazlası mı gerekiyor? Hepsi bir arada fotokopi makinesi, yazıcı, tarayıcı ve faks makinesi olan çok fonksiyonlu lazer ofis yazıcıları ve Katı Mürekkepli çok fonksiyonlu yazıcılardan birini seçin. WorkCentre renkli ve siyah-beyaz çok fonksiyonlu lazer yazıcılar ve ColorQube Katı Mürekkepli çok fonksiyonlu yazıcılar maliyetlerden tasarruf ve ofis verimliliği sağlar.

Üretim Yazıcı ve Dijital Baskı Makineleri

Yaprak beslemeli üretim yazıcıları grafikli tanıtım materyalleri ve ticari baskı tedarikçilerinin yayımcılık, ticari baskı, isteğe bağlı baskı ve bire bir pazarlama gibi yüksek hızlı, yüksek hacimli baskı uygulamaları için idealdir. Yüksek hacimli dijital baskı makinesi modellerimiz ve üretim yazıcılarımız ve fotokopi makinelerimiz canlı renkleri, siyah-beyaz veya parlak renkleri yüksek hız ve üretkenlikle birleştirir.

İnkjet/Sürekli Besleme

Xerox, canlı renklerde susuz inkjet ve su bazlı inkjet, siyah-beyazda ise toner bazlı ışıkla erime gibi çok çeşitli rulo beslemeli, sürekli form baskı teknolojileri sunmaktadır. Sürekli form yazıcı portföyümüz ihtiyaçlarınızı karşılayacak çok çeşitli baskı hızı, görüntü kalitesi, besleme, son işlem ve ortam seçeneklerinden oluşmaktadır.

Ürünler ve hizmetlerÖzgür olma zamanı geldi…

Xerox® ConnectKey® Teknolojisi işinize uyum sağlıyor ve sizin olduğunuz her yerde çalışıyor.
İşte bu gerçekten akıllıca!
İş yerinizi dönüştürün ›