Produkty i rozwiązania Xerox

Produkty i rozwiązania Xerox

Biurowa drukarka laserowa

Kompaktowe biurowe drukarki i urządzenia wielofunkcyjne Xerox mają zwartą konstrukcję i mogą służyć do użytku indywidualnego lub dla zespołów roboczych. Pozwalają drukować monochromatycznie albo w żywych, jaskrawych kolorach, a także korzystać z bardziej zaawansowanych funkcji w złożonych procesach obróbki dokumentów. Wszystkie nasze drukarki biurowe oferują wydajność i niezawodność, na których można polegać. Kompaktowe drukarki biurowe Xerox są idealnym rozwiązaniem dla użytkowników indywidualnych i dla małych firm.

Drukarki biurowe

Uzyskaj wyjątkową jakość druku, produktywność i łatwość korzystania z kolorowych i monochromatycznych drukarek biurowych Xerox. Przyjazne dla środowiska drukarki kolorowe na atrament stały ColorQube oraz nagradzane drukarki kolorowe i monochromatyczne Phaser oferują gamę funkcji spełniających potrzeby związane z drukowaniem Twojego biura.

Drukarki wielofunkcyjne / All In One

Chcesz zrobić więcej, niż tylko wydrukować dokument? Wybierz produkt z kompletnej linii biurowych, laserowych drukarek wielofunkcyjnych oraz drukarek wielofunkcyjnych na atrament stały, które będą kopiarką, drukarką, skanerem i faksem w jednym. Wielofunkcyjne, kolorowe i monochromatyczne drukarki laserowe WorkCentre oraz drukarki wielofunkcyjne na atrament stały ColorQube zapewniają oszczędności i efektywność pracy biura.

Drukarki produkcyjne i prasy cyfrowe

Drukarki produkcyjne z podajnikiem arkuszy są doskonałe do zastosowań z komunikacją pomiędzy grafikami i dostawcami komercyjnych usług druku przy zapewnieniu wysokiej prędkości i wydajności, włączając publikacje, druk transakcyjny, druk na żądanie oraz marketing bezpośredni. Nasze wysokowydajne prasy do druku cyfrowego i drukarki produkcyjne oraz kopiarki łączą w sobie żywe kolory, jednobarwne lub jaskrawe kolory z dużą prędkością i produktywnością.

Inkjet/Druk zwojowy

Xerox oferuje szeroką gamę technologii drukowania o stałym podawaniu rolki, włączając drukarki atramentowe na atrament stały oraz drukarki wodne zapewniające żywe kolory oraz utrwalanie bezdotykowe flash fusing przy użyciu tonerów do wydruku w czerni i bieli. Nasze portfolio drukarek o stałym podawaniu rozciąga się na rozwiązania oferujące różne prędkości druku, jakość obrazu, podawanie, wykończenie oraz opcje nośników spełniające Twoje potrzeby.

Inne produkty i usługiPora, aby zyskać swobodę

Technologia Xerox® ConnectKey® przystosowuje się do Twojej firmy i działa wszędzie tam, gdzie Ty.
Inteligencja w nowym wydaniu.
Przekształć swoje miejsce pracy ›