מוצרים ופתרונות של Xerox

מוצרים ופתרונות של Xerox

מדפסות לייזר שולחניות

המדפסות והמדפסות המשולבות השולחניות של Xerox‏ אינן תופסות מקום רב ומתאימות למשתמשים בודדים או כמדפסת משותפת. בין אם אתה זקוק להדפסה בצבעים מלאי חיים, בשחור-לבן או ליכולות מורכבות יותר לניהול מסמכים, כל המדפסות השולחניות שלנו מגיעות עם כלים לשיפור תפוקת העבודה ואמינות שאפשר לסמוך עליה. המדפסות השולחניות של Xerox מתאימות במיוחד לשימוש ביתי או בעסק קטן.

מדפסות משרדיות

מדפסות הצבע והשחור-לבן המשרדיות של Xerox פשוטות להפעלה ומספקות איכות הדפסה ותפוקה יוצאות מן הכלל. מדפסות הצבע הידידותיות לסביבה מסדרת ColorQube המבוססת על טכנולוגיית הדיו המוצק ומדפסות הלייזר בצבע ובשחור-לבן מסדרת Phaser זוכת הפרסים כוללות מגוון של תכונות שהופכות אותן למתאימות לדרישות ולצורכי הדפוס במשרד שלך.

מדפסות משולבות

זקוק ליכולות נוספות מעבר להדפסה? בחר במכשיר המתאים ביותר עבורך מתוך מבחר של מדפסות לייזר ודיו מוצק משולבות המשלבות מכונת צילום, מדפסת, סורק ומכשיר הפקס במכשיר אחד. מדפסות הלייזר המשולבות בצבע ובשחור-לבן מסדרת WorkCentre ומדפסות הדיו המוצק המשולבות מסדרת ColorQube הן חסכוניות ומייעלות את העבודה המשרדית.

מכונות דפוס ומכונות דפוס דיגיטליות

מכונות דפוס גיליונות הן הפתרון המושלם להדפסת מסמכים המכילים גרפיקה ולעבודות הדחופות ובנפח גבוה שאיתם מתמודדים ספקי שירותי דפוס מסחרי, ובהן הוצאה לאור, דפוס נתונים משתנים, הדפסה לפי דרישה ושיווק אישי. מכונות הדפוס הדיגיטלי לעבודות בנפח גבוה מפיקות תדפיסים בצבעים מלאי חיים, בשחור-לבן או בגווני אפור בתפוקה ובמהירות גבוהות.

הזרקת דיו/נייר רציף

Xerox מציעה מגוון רחב של פתרונות טכנולוגיים לדפוס רציף המוזן בגלילים, ובהם הזרקת דיו מימי ושאינו מבוסס על מים לקבלת צבעים מלאי חיים ואת טכנולוגיית היתוך ההבזק עבור טונר שחור-לבן. סדרת מדפסות הדפוס הרציף שלנו כוללת פתרונות לתמיכה במגוון של מהירויות הדפסה, איכויות תמונה, הזנה, גימור וסוגי מצעים בהתאם לדרישותיך.

מוצרים ושירותים אחריםהגיע הזמן להשתחרר מכותלי המשרד...

טכנולוגיית Xerox® ConnectKey® מתאימה את עצמה לצורכי העבודה במשרד ונגישה מכל מקום שבו אתם נמצאים.
לזה אנחנו קוראים פתרון חכם.
שדרגו את מקום העבודה ›