Xerox produkty a řešení

Xerox produkty a řešení

Stolní laserová tiskárna

Stolní a multifunkční tiskárny Xerox nabízíme v menším provedení pro jednoho nebo několik uživatelů. Ať už potřebujete živé barvy, černobílý tisk nebo výkonnější systém ke zpracování sofistikovaných dokumentů, každá z našich tiskáren nabízí vysoký výkon a spolehlivost, se kterými můžete počítat. Stolní tiskárny Xerox jsou ideální do domácností a malých firem.

Kancelářské tiskárny

Získejte vyjímečnou kvalitu tisku, vysokou produktivitu a jednoduché používání s barevnými a černobílými kancelářskými tiskárnami Xerox. Barevné inkoustové tiskárny šetrné k životnímu prostředí ColorQube Solid Ink a barevné a černobílé laserové tiskárny Phaser, které získaly řadu ocenění, nabízejí četné funkce a dokáží splnit Vaše potřeby tisku.

Multifunkční zařízení

Potřebujete víc než jen tisknout? Vyberte si z kompletní řady kancelářských multifunkčních laserových tiskáren a multifunkčních inkoustových tiskáren Solid Ink, které umí vše - kopírovat, tisknout, skenovat i faxovat. Barevné a černobílé multifunkční laserové tiskárny WorkCentre a multifunkční inkoustové tiskárny ColorQube Solid Ink nabízejí úspory nákladů a vysokou efektivitu.

Digitální produkční stroje

Digitální produkční stroje produkční tiskové stroje jsou ideální pro grafickou komunikaci a pro poskytovatele komerčního tisku s vysokorychlostními a vysokoobjemovými aplikacemi, jako jsou např. publikování, transakční tisk, tisk na zakázku a one-to-one marketing. Naše modely pro vysokobjemový digitální tisk a produkční tiskové a kopírovací stroje kombinují živé, černobílé či výrazné barvy s vysokou vysokou rychlostí a produktivitou.

Inkoustový tisk/Kontinuální zařízení

Xerox nabízí širokou škálu rotačních, kontinuálních tiskařských technologií, včetně bezvodých inkoustových tiskáren a inkoustových tiskáren na vodní bázi pro živé barvy, jakožto i zábleskových fixací barviva pro černobílý tisk. Porftolio našich kontinuálních tiskáren zahrnuje tiskárny se širokou škálou rychlostí tisku, kvality obrazu, podávání, dokončování a možností médií, takže dokáže splnit jakékoli Vaše potřeby.

Ostatní produkty a službyNastal čas osvobodit se…

Technologie Xerox® ConnectKey® se přizpůsobuje vašemu podnikání a funguje všude, kde jste.
A to je opravdu inteligentní.
Transformujte vaše pracoviště ›