Fotokopi Makineleri

Dijital teknolojideki gelişmeler sayesinde, fotokopi makinaları artık faks gönderme, tarama ve yazma yetenekleriyle çok fonksiyonlu olarak kullanılabilmektedir. Xerox siyah-beyaz fotokopi makinaları ve çok fonksiyonlu yazıcılar, tüm ofis ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde tasarlanmıştır.

Dayanıklı Xerox fotokopi makinaları; kullanımı kolay ara yüzlerine, daha ağır kâğıt kaldırma yeteneğine, geniş kâğıt kapasitesine ve maliyet kontrolü için erişimi kısıtlamanıza ve kullanımı izlemenize imkân veren araçlara sahiptir. Çalışma grubunuzun hacmini karşılayacak şekilde tasarlanan Xerox fotokopi makinaları, tekrarlanan işlemleri otomatikleştirebilir ve iş akışlarını isteğe göre özelleştirebilir. Ayrıca, güvenli veri transferi için ağ doğrulama, yazıcı ve tarayıcı şifreleme ve görüntü üzerine yazma özellikleri sayesinde ağınızdaki özel bilgiler korunur.

Farklı kağıt boyutlarına ve hızlara sahip dayanıklı siyah beyaz fotokopi makinalarını keşfedin. Profesyonel fotokopi kalitesinin keyfini yaşayın.

 
Xerox_Mobile_Express_Driver_Campaign
 opb_product_return=HASH(0x162a2f54)