Kopiarki

Dzięki postępom technologii cyfrowej kopiarki są obecnie urządzeniami wielofunkcyjnymi z możliwościami faksowania, skanowania i drukowania. Czarno-białe kopiarki i drukarki wielofunkcyjne firmy Xerox zostały zaprojektowane w celu spełnienia wszystkich wymagań biurowych.

Kopiarki firmy Xerox to zaawansowane urządzenia z łatwym w użyciu interfejsem, obsługą grubszego papieru, większą pojemnością papieru i narzędziami umożliwiającymi ograniczanie dostępu i śledzenie użycia w celu kontroli kosztów. Kopiarki firmy Xerox zostały zaprojektowane do obsługi dużej ilości zadań w grupie roboczej, umożliwiając automatyzację powtarzalnych procesów i dostosowywanie przepływów pracy. Dzięki funkcjom kopiarki, takim jak uwierzytelnianie sieciowe, szyfrowanie druku i skanowania w celu bezpiecznego przesyłania danych oraz nadpisywanie obrazów, przesyłane przez sieć poufne dane pozostają prywatne.

Znajdź zaawansowane czarno-białe kopiarki o różnych formatach papieru i prędkościach. Korzystaj z wydajności i profesjonalnej jakości.

 
 opb_product_return=HASH(0x11d6d650)