 |
 |
 |
 |
 |
 |
 |
|
 | WorkCentre 4150
druk | kopia | e-mail | faks | skan |
WorkCentre 4150 podsumowanie
| Model |
4150u |
4150p |
4150px |
4150pxf |
| Funkcje standardowe |
Kopiowanie | Drukowanie, kopiowanie, e-mail | Drukowanie, kopiowanie, e-mail, faks | Drukowanie, kopiowanie, e-mail, faks |
| Funkcje opcjonalne |
Faksowanie | Faks, skanowanie sieciowe | Skanowanie sieciowe | Skanowanie sieciowe |
| Standardowa pojemność podajników papieru |
600 arkuszy | 600 arkuszy | 1 100 arkuszy | 2 100 arkuszy |
| Moduł wykańczający |
Opcjonalnie | Opcjonalnie | Opcjonalnie | Standardowo |
| Twardy dysk |
Nie dotyczy | Standardowo | Standardowo | Standardowo |
| Szczegółowe specyfikacje |
|
| Kolejne kroki |
| | | |
|
 |  |  |  |  |  |
| | |
- do 43 str./min
- Automatyczny wydruk dwustronny jest standardem we wszystkich modelach
- Maksymalny rozmiar papieru: A4
- Rozdzielczość druku: 1200 interpolowana
- Standardowa pojemność: 600 arkuszy
- Maksymalna pojemność: 2100 arkuszy
- 50-arkuszowy automatyczny podajnik dokumentów z dupleksem w standardzie we wszystkich modelach
- Skanowanie na adres e-mail jest standardem we wszystkich modelach — skanowanie sieciowe jest opcjonalne
- Faksowanie z prędkością 33,6 kb/s dzięki kompresji JBIG — włączanie faksu serwera jest opcjonalne
- Finisher może zszywać i układać do 50 arkuszy
- Wymiary (szer. x głęb. x wys.): 622 x 483 x 610 mm
- Zawartość opakowania
| |
- Wydruk dwustronny w standardzie w przeciwieństwie do konkurencyjnych produktów, gdzie jest to funkcja opcjonalna.
- Duży ekran dotykowy stanowiący interfejs użytkownika jest łatwiejszy w odczycie i użyciu niż dostępne w konkurencyjnych produktach.
- Szybszy wydruk pierwszej strony niż w konkurencyjnych produktach.
| |
- Panel sterowania z ekranem dotykowym jest łatwy do opanowania i obsługi, oferując dostęp do większości funkcji za jednym dotknięciem.
- Łatwość instalacji w sieci — tylko kilka kliknięć myszą.
- Dostęp do stanu urządzenia i pracy oraz informacji dotyczących zliczania z komputera przez wbudowany serwer sieci Web Xerox CentreWare® IS.
| |
- Wybierz funkcje, których potrzebujesz teraz, dzięki czemu oszczędzisz pieniądze, a następnie dokonasz aktualizacji w miarę rozwoju Twojej firmy.
- Niższe koszty użytkowania i mniej telefonów do pomocy technicznej dzięki korzystaniu z jednego urządzenia zamiast z czterech.
- Oszczędność na kosztach papieru dzięki dwustronnemu kopiowaniu, drukowaniu, a nawet faksowaniu w standardzie.
| |
- Szybkość do 43 str./min i krótki czas wykonania pierwszej strony (5 sekund) pozwala utrzymać wysoką wydajność.
- Zszywanie i układanie za pomocą finishera pozwala uzyskać większą efektywność oraz zapewnia wygodę użytkowania.
- Możliwość wykonywania wielu czynności jednocześnie, łatwo i niezawodnie, dzięki prawdziwie wielofunkcyjnemu systemowi — nie jest to zwykłe urządzenie, w którym po prostu umieszczono razem kilka funkcji.
|
|
Digitalizacja... Organizacja... Dystrybucja... Współpraca...
Dokumenty cyfrowe znacznie ułatwiają pracę z aplikacjami i tworzenie nowych rozwiązań. Zmaksymalizuj inwestycje w sprzęt dzięki innowacyjnym rozwiązaniom w zakresie oprogramowania firmy Xerox i partnerów biznesowych firmy Xerox:
- Ogranicz koszty
- Udostępnij wiedzę
- Przyspiesz pracę
- Zintegruj dokumenty papierowe i elektroniczne
- Wydajnie zarządzaj i rozdzielaj dokumenty
› Pokaż rozwiązania w zakresie oprogramowania |
1 Średnia liczba standardowych stron. Deklarowana wydajność zgodnie z normą ISO/IEC 19752. Wydajność może się różnić w zależności od rodzaju obrazu, pokrywanego obszaru i trybu drukowania.
2 Przybliżona liczba stron. Deklarowana wydajność bębnów dla prac o średniej wielkości 3 stron w formacie A4. Deklarowana wydajność utrwalaczy dla arkuszy w formacie A4 o gramaturze 75 g/m². Wydajność bębna i utrwalacza może się różnić w zależności od czasu trwania pracy, rodzaju/rozmiaru/gramatury/ukierunkowania nośnika i metod użytkowania.
| |