• ColorQube 8900 CQ8900 video 290x240 pl
 • ColorQube 8900 slide2
 • ColorQube 8900 slide3

ColorQube 8900

Pierwsze urządzenie na atrament stały zaprojektowanego z myślą o prawdziwej wielofunkcyjnej wydajności biura, drukarka wielofunkcyjna do druku w kolorze ColorQube 8900 zapewnia realne oszczędności na kosztach, oferuje funkcje przyjazne dla środowiska oraz wyjątkową jakość koloru. ColorQube 8900 wykorzystuje technologia ConnectKey®, w prosty i bezpieczny sposób usprawnia komunikację, proces oraz dzielenie się ważnymi informacjami. To rozwiązanie, które upraszcza złożone zadania i obniża koszty, zachowując bezpieczeństwo Twoich danych.

W skrócie

Model 8900_ASM
Prędkość drukowania Kolorowe: do 44 str./min
Czerń: do 44 str./min
Funkcje standardowe Kopia, E-mail, Druk, Skanowanie
Funkcje opcjonalne Faks
Maksymalne dopuszczalne obciążenie Do 120 000 stron miesięcznie1
Zalecany miesięczny nakład Do 15 000 stron
Maksymalna rozdzielczość wydruku 2400 FinePoint™
Standardowa ilość podawanego papieru 625 arkuszy
Wydruki dwustronne Standardowo
Procesor 1.33 GHz
Pamięć drukowania (standardowa/​maksymalna) 1 GB / 1 GB
Szczegółowa specyfikacja
Kolejne kroki
Zawartość opakowania
 • Po jednej kostce oryginalnego stałego atramentu Xerox® (wydajność: 2 250 stron, czarny2; 2 100 stron, kolorowy2)
 • Jednostka czyszcząca (standardowa pojemność: 10 000 stron)
 • Kaseta z wkładami zszywek (zamontowana)
 • Przewód zasilający
 • Oprogramowanie i dokumentacja
 • UWAGA: Niektóre elementy mogą być wysyłane oddzielnie

Kontrola kosztów

ColorQube 8900 Kontrola kosztów
Całkowite koszty eksploatacji drukarki na stały atrament- przez okres 4 lat
Jak niski może być całkowity koszt eksploatacji (TCO)?

Urządzenie ColorQube 8900 wyposażono w Technologia ConnectKey®, zapewnia najniższe całkowite koszty eksploatacji (TCO) w swojej klasie produktów.

 • Elastyczne plany cenowe zapewniają luksus niskich cen cen za strony pełnokolorowe w przypadku niewielkiej ilości koloru na stronie.

 • Nie trzeba kupować drogiego papieru – stały atrament daje wspaniały, mocno nasycony kolor na zwykłym papierze biurowym, czy nawet makulaturowym.

 • Wybierz idealne połączenie szybkości, oszczędności i jakości obrazu dla każdego wydruku z elastycznymi możliwościami w zakresie szybkości wydruku.

 • Drukuj na miejscu z najwyższą możliwą jakością drukowania, drukuj jednolite, błyszczące dokumenty o nasyconych kolorach, oszczędzaj czas i pieniądze

 • Uprawnienia użytkownika pozwalają na ograniczenie dostępu do funkcji drukowania, dla użytkownika, grupy, pory dnia lub aplikacji. Na przykład istnieje możliwość ustawienia, w którym wszystkie wiadomości e-mail z Outlooka będą drukowane automatycznie w trybie dwustronnym oraz w czerni a wszystkie prezentacje PowerPoint będą drukowane w kolorze.

 • Domyślne ustawienia aplikacji przyczyniają się do redukcji odpadów, zapisywanie najlepszych ustawień sterownika zmniejsza frustrację użytkownika, bowiem pozwala na zdefiniowanie ustawień domyślnych sterownika w oparciu o zastosowanie.

Funkcje jakości drukowania

ColorQube 8900 Funkcje jakości drukowania
Oryginalne zdjęcie nie jest dobre? Skorzystaj z funkcji Colour By Words i wybierz z rozwijanej listy „odcienie żółto-zielone z przewagą zieleni” oraz „większe nasycenie czerwieni”. Uzyskasz doskonałe wyniki na wydruku.
Wysoka jakość wydruków w żywych kolorach

Model ColorQube 8900 charakteryzuje wyjątkowa technologia stałego atramentu Xerox, która pozwala otrzymać bogatą paletę wyrazistych kolorów na wszystkich nośnikach, nawet na papierze makulaturowym.

W trybie rozdzielczości drukowania 2400 FinePoint™ uzyskujesz wyjątkową jakość druku na którą możesz liczyć, strona po stronie i rok po roku.

Kalibrowana symulacja kolorów jednolitych PANTONE® oraz wyjątkowa korekta kolorów firmy Xerox pozwalają uzyskać wydruk zgodny z oczekiwaniami, za każdym razem.

Model ColorQube 8900 wyposażono również w funkcję Colour By Words, która sprawia, że korekta kolorów jest szybka i prosta oraz umożliwia modyfikacje wybranych kolorów za pomocą prostej rozwijanej listy.

Cechy mające znaczenie dla środowiska

ColorQube 8900 Cechy mające znaczenie dla środowiska
Stały atrament: 8,6 kg; Laser: 101,2 kg. Całkowita ilość odpadu z wydruku 4 000 stron na miesiąc przez okres 4 lat.
Korzyści dla środowiska

ColorQube 8900 uwydatnia wysiłki zmierzające do osiągnięcia zrównoważonego rozwoju dzięki wielu funkcjom i konstrukcji przyjaznej dla środowiska:

 • Kostki stałego atramentu w technologii bezwkładowej pozwalają na zminimalizowanie opakowania oraz generują do 90% mniej odpadów podczas drukowania niż porównywalne drukarki laserowe.

 • W porównaniu do drukarek laserowych, ColorQube 8900 zużywa mniejszą ilość energii w trakcie całego okresu eksploatacji.

 • Łatwe w obsłudze ustawienia sterownika wydruku EarthSmart umożliwiają wybranie opcji drukowania najbardziej przyjaznych dla środowiska.

 • Technologia Intelligent Ready pomaga zoptymalizować zużycie energii poprzez naukę wzorców drukowania w danym biurze oraz przejście w tryb niskiego zużycia energii podczas przestoju.

Funkcje zapewniające wygodę

ColorQube 8900 Funkcje zapewniające wygodę

Urządzenie wielofunkcyjne ColorQube 8900 z Technologia ConnectKey daje Ci wiele idealnych rozwiązań, dzięki którym utrzymasz połączenie ze swoim urządzeniem zarówno w biurze, jak i w drodze – większa elastyczność niezależnie od lokalizacji. Urządzenie można podłączyć bezprzewodowo. Dzięki temu masz swobodę, możesz je umieścić w dowolnym miejscu, np. łatwiej dostępnym, bez ponoszenia kosztów na dodatkową infrastrukturę sieci.Załaduj atrament w trakcie pracy

Każda kostka z kolorem stałego atrament ma unikalny kształt w celu łatwego załadowania poprzez wrzucenie. Atrament można uzupełniać w dowolny momencie – nawet wtedy, gdy urządzenie pracuje.

Skanowanie jednodotykowe

Korzystaj z funkcji skanowania jednodotykowego i utwórz przeznaczony do tego celu, łatwy do znalezienia przycisk skanowania bezpośrednio na kolorowym ekranie dotykowym. Przypisz przyciskowi jednodotykowego skanowania własną procedurę skanowania dla przyspieszenia dystrybucji i archiwizowania dokumentów.

Skanowanie i tworzenie wielu jednostronicowych dokumentów PDF, które można dystrybuować do różnych repozytoriów dokumentów w celu przetwarzania na dużą skalę. Tworzenie wielostronicowych, pojedynczych dokumentów w formacie PDF ułatwia przechowywanie i wysyłanie dokumentów.

Apple AirPrint™

Drukuj wiadomości e-mail, zdjęcia i ważne dokumenty biurowe bezpośrednio z urządzeń iPhone® lub iPad®, bez konieczności pobierania oprogramowania, instalowania sterowników i podłączania kabli. Dzięki funkcji AirPrint, Twój iPhone lub iPad automatycznie znajduje i podłącza się do urządzenia wielofunkcyjnego ColorQube 8900 przez sieć Wi-Fi w Twoim biurze.

Drukowanie mobilne Xerox® i wiele innych

Odrzuć niepewność i wybierz drukowanie bezprzewodowe i mobilne, decydując się na zakup naszego oprogramowania. Xerox oferuje wszystkie opcje pozwalające na bezpieczne i dokładne drukowanie z dowolnego urządzenia iOS Apple lub Android, na każdej drukarce i urządzeniu wielofunkcyjnym, niezależnie od marki. Skorzystaj z wiodącej w branży wierności odwzorowania dokumentów w formacie PowerPoint, Word i innych. Xerox oferuje również przyjazne z punktu widzenia technologii informacyjnej, opcjonalne funkcje, takie jak dostęp z wykorzystaniem kodu PIN, współpracę z wieloma mobilnymi systemami operacyjnymi i inne.

Dostosuj obieg dokumentów

Zbudowane na platformie Xerox EIP, rozwiązania obiegu dokumentów Xerox pozwalają na instalację oprogramowania zwiększającego wydajność bezpośrednio na urządzeniu, zapewniając tym samym szybki i łatwy dostęp przez interfejs na kolorowym dotykowym ekranie.

Funkcje produktywności

ColorQube 8900 Funkcje produktywnościColorQube 8900 Funkcje produktywności

Dzięki urządzeniu wielofunkcyjnemu ColorQube 8900 Xerox z Technologia ConnectKey, doświadczysz niespotykanej prostoty obsługi oraz szybszej pracy. Jest to możliwe dzięki funkcjom i możliwościom, które upraszczają sposób wykonywania codziennych zadań biurowych.

 • Model ColorQube 8900 oferuje szybkość wydruku rzędu 44 str./min zarówno w kolorze jak i czerni i bieli z czasem wydrukowania pierwszej strony w zaledwie 8,5 sekundy dla dokumentów w kolorze. Oprócz tego druk dwustronny w standardzie, który pozwala zaoszczędzić papier.

 • Doświadcz dłuższej pracy bez przerw, zwiększając pojemność papieru do 3 475 arkuszów w formacie letter, A4. Dodaj finiszer na 650 arkuszy i uzyskaj możliwość zszywania 50 arkuszy oraz układania z przesunięciem.

 • Technologia atramentu stałego oznacza niezawodne działanie dzięki prostej ścieżce druku i minimalnej ilości części ruchomych.

 • Pomocne funkcje obsługi urządzenia, takie jak wbudowane filmiki wideo są dostępne na kolorowym ekranie dotykowym urządzenia.

 • Ujednolicona książka adresowa z opcją Ulubione pozwala na bezproblemowe importowanie istniejących kontaktów i przesłanie ich do wielu urządzeń ConnectKey.
Zdalne przeszkolenie i pomoc dla użytkowników
 • Zdalny panel sterowania drukarki pozwala na obsługę panelu sterowania urządzenia wielofunkcyjnego ColorQube 8900 z każdego stanowiska w biurze tak, jakbyś znajdował się przy urządzeniu.

 • Pomoc online zapewnia dostęp do pomocy w drukowaniu, informacji na temat konserwacji oraz dotyczących rozwiązywania problemów. Wystarczy dotknąć ikonę na ekranie dotykowym panelu sterowania.
Produktywność inteligentnego skanowania

Wbudowane rozwiązania skanowania w standardzie, bez konieczności instalowania dodatkowego oprogramowania i oprogramowania pośredniczącego:

 • Skanowanie jednodotykowe

 • Optyczne rozpoznawanie znaków z możliwością tworzenia plików PDF z możliwością wyszukiwania (zobacz lista obsługiwanych języków)

 • Pliki PDF zabezpieczone hasłem

 • Drukowanie z i skanowanie do pamięci USB

 • Skanowanie do poczty e-mail, do skrzynki pocztowej oraz sieci

Funkcje zabezpieczeń

Zminimalizuj zagrożenia poprzez ochronę wrażliwych punktów dostępu oraz krytycznych danych biznesowych najbardziej kompletnym zestawem funkcji, technologii i rozwiązań od wiodących liderów w branży bezpieczeństwa.

Skuteczne partnerstwa

Nie wszyscy rozumieją znaczenie bezpieczeństwa, dlatego oprócz wielu standardowych funkcji, drukarki wielofunkcyjne z Xerox ConnectKey wyposażono także w technologię McAfee®. To pierwszy tego typu program przeznaczony do drukarek wielofunkcyjnych, który chroni urządzenia przed potencjalnymi zagrożeniami z zewnątrz. Technologia białej listy McAfee jest gwarancją tego, że tylko bezpieczne, wstępnie zatwierdzone dokumenty i funkcje będą włączane na urządzeniach. To eliminuje potrzebę ręcznej aktualizacji oprogramowania zabezpieczającego przed nowymi zagrożeniami.

Oprócz tego automatyczna integracja Cisco® TrustSec zapewnia kompleksowy wgląd w to, jakie osoby i jakie urządzenia są podłączone w całej infrastrukturze sieciowej. Cisco TrustSec zapewnia również wyjątkowy poziom kontroli nad tym, gdzie, z czego i jaki poziom dostępu posiadają osoby uprawnione.

ColorQube 8900 Funkcje zabezpieczeń
 • Ochrona wszystkich ważnych danych wykorzystująca do skanowania szyfrowane pliki PDF; pełne szyfrowanie twardego dysku, zgodność ze standardem 256-bit AES FIPS 140-2; nadpisywanie obrazu w procesie zamazywania z 3 przejściami zapewnia całkowite usunięcie wszystkich danych.

 • Tylko osoby upoważnione mogą uzyskiwać dostęp do urządzenia dzięki funkcji uprawnień użytkownika, uwierzytelniania sieciowego, filtrowania IP i inteligentnej karty oraz logowania opartego na roli i poziomie funkcji

 • Ponieważ pojawiają się nowe zagrożenia, Xerox pro-aktywnie monitoruje ośrodki wymiany informacji w zakresie nowych luk w zabezpieczeniach oraz oferuje łatki zabezpieczające, tam gdzie zajdzie taka potrzeba. Dzięki temu Twoje wyposażenie jest aktualne a Twoje dane są bezpieczne.

 • Urządzenia ColorQube 8900 są zgodne z najnowszymi standardami bezpieczeństwa obowiązującymi w różnych branżach, między innymi w branży administracji, finansowej i opieki zdrowotnej. Te standardy obejmują m.in.: normę Common Criteria, HIPAA, Ustawę o ochronie danych, COBIT i inne. Urządzenia te mogą spełniać wszystkie normy dzięki elementom kontroli dostosowanym do Twoich potrzeb.

 • Zapobiegaj kradzieży IP oraz zapewnij dostęp do usług dzięki pełnemu wglądowi w urządzenie i sieć. Dzięki zarządzaniu polityką zabezpieczeń oraz śledzeniu wszystkich działań związanych z urządzeniem, wiesz kto uzyskiwał dostęp do czego, kiedy oraz znasz szczegóły każdej interakcji z urządzeniem.

Recenzje i nagrody

PublikacjaOferta/nagrodaData


Frost & Sullivan


Firma Frost & Sullivan doceniła nasz rozwój, innowację oraz pozycję lidera, wręczając firmie Xerox nagrodę za globalną doskonałość w zakresie innowacji technologicznej 2013 (2013 Global Excellence in Technology Innovation Award) za ConnectKey. Wg raportu Frost & Sullivan rozwiązanie ConnectKey „stanowi bardzo znaczący krok w poszukiwaniu sposobów poprawy obiegu dokumentów w przedsiębiorstwie”.

2013


IDC


Firma Xerox została nazwana liderem w ocenie inteligentnych drukarek wielofunkcyjnych MarketScape 2013 firmy IDC; Xerox zajął tę pozycję po raz drugi. Wg tego raportu najbardziej znaczącym rozwojem drukarek wielofunkcyjnych (MFP) Xerox w ubiegłym roku było wprowadzenie platformy technologicznej ConnectKey®.

2013


Buyers Laboratory, Inc.


Buyers Laboratory, Inc. (BLI) recently tested the Xerox ColorQube™ 8900X and rated it "highly recommended". They praised the ColorQube 8900 as an economical choice for mid-volume color users, and highlighted its ability to integrate with productivity-enhancing software solutions, "green" features, and simple scanning functions. "The Xerox ColorQube 8900X gave a stellar showing, demonstrating flawless reliability throughout testing."

April 2012

1Miesięczna wydajność spodziewana w ciągu jednego dowolnego miesiąca. Stałe osiąganie takiego wyniku nie jest brane pod uwagę.

2Średnia liczba standardowych stron. Średnia wydajność w pracy mieszanej CMY zgodnie z normą ISO/IEC 24711. Wydajność może się różnić w zależności od rodzaju obrazu, pokrywanego obszaru i trybu drukowania.

Przydatne zasoby
Related videos
Broszura produktowa
Pobierz teraz 

Xerox 3 Tier Tool