• ColorQube 8900 CQ8900 video 290x240 pl
 • ColorQube 8900 slide2
 • ColorQube 8900 slide3

ColorQube 8900

Pierwsze urządzenie na atrament stały zaprojektowanego z myślą o prawdziwej wielofunkcyjnej wydajności biura, drukarka wielofunkcyjna do druku w kolorze ColorQube 8900 zapewnia realne oszczędności na kosztach, oferuje funkcje przyjazne dla środowiska oraz wyjątkową jakość koloru. ColorQube 8900 wykorzystuje technologia ConnectKey®, w prosty i bezpieczny sposób usprawnia komunikację, proces oraz dzielenie się ważnymi informacjami. To rozwiązanie, które upraszcza złożone zadania i obniża koszty, zachowując bezpieczeństwo Twoich danych.

W skrócie

Model 8900_ASM
Prędkość drukowania Kolorowe: do 44 str./min
Czerń: do 44 str./min
Funkcje standardowe Kopia, E-mail, Druk, Skanowanie
Funkcje opcjonalne Faks
Maksymalne dopuszczalne obciążenie Do 120 000 stron miesięcznie1
Zalecany miesięczny nakład Do 15 000 stron
Maksymalna rozdzielczość wydruku 2400 FinePoint™
Standardowa ilość podawanego papieru 625 arkuszy
Wydruki dwustronne Standardowo
Procesor 1.33 GHz
Pamięć drukowania (standardowa/​maksymalna) 1 GB / 1 GB
Szczegółowa specyfikacja
Kolejne kroki
Zawartość opakowania
 • Po jednej kostce oryginalnego stałego atramentu Xerox® (wydajność: 2 250 stron, czarny2; 2 100 stron, kolorowy2)
 • Jednostka czyszcząca (standardowa pojemność: 10 000 stron)
 • Kaseta z wkładami zszywek (zamontowana)
 • Przewód zasilający
 • Oprogramowanie i dokumentacja
 • UWAGA: Niektóre elementy mogą być wysyłane oddzielnie

Kontrola kosztów

ColorQube 8900 Kontrola kosztów
Całkowite koszty eksploatacji drukarki na stały atrament- przez okres 4 lat
Jak niski może być całkowity koszt eksploatacji (TCO)?

Urządzenie ColorQube 8900 wyposażono w Technologia ConnectKey®, zapewnia najniższe całkowite koszty eksploatacji (TCO) w swojej klasie produktów.

 • Elastyczne plany cenowe zapewniają luksus niskich cen cen za strony pełnokolorowe w przypadku niewielkiej ilości koloru na stronie.

 • Nie trzeba kupować drogiego papieru – stały atrament daje wspaniały, mocno nasycony kolor na zwykłym papierze biurowym, czy nawet makulaturowym.

 • Wybierz idealne połączenie szybkości, oszczędności i jakości obrazu dla każdego wydruku z elastycznymi możliwościami w zakresie szybkości wydruku.

 • Drukuj na miejscu z najwyższą możliwą jakością drukowania, drukuj jednolite, błyszczące dokumenty o nasyconych kolorach, oszczędzaj czas i pieniądze

 • Uprawnienia użytkownika pozwalają na ograniczenie dostępu do funkcji drukowania, dla użytkownika, grupy, pory dnia lub aplikacji. Na przykład istnieje możliwość ustawienia, w którym wszystkie wiadomości e-mail z Outlooka będą drukowane automatycznie w trybie dwustronnym oraz w czerni a wszystkie prezentacje PowerPoint będą drukowane w kolorze.

 • Domyślne ustawienia aplikacji przyczyniają się do redukcji odpadów, zapisywanie najlepszych ustawień sterownika zmniejsza frustrację użytkownika, bowiem pozwala na zdefiniowanie ustawień domyślnych sterownika w oparciu o zastosowanie.

Funkcje jakości drukowania

ColorQube 8900 Funkcje jakości drukowania
Oryginalne zdjęcie nie jest dobre? Skorzystaj z funkcji Colour By Words i wybierz z rozwijanej listy „odcienie żółto-zielone z przewagą zieleni” oraz „większe nasycenie czerwieni”. Uzyskasz doskonałe wyniki na wydruku.
Wysoka jakość wydruków w żywych kolorach

Model ColorQube 8900 charakteryzuje wyjątkowa technologia stałego atramentu Xerox, która pozwala otrzymać bogatą paletę wyrazistych kolorów na wszystkich nośnikach, nawet na papierze makulaturowym.

W trybie rozdzielczości drukowania 2400 FinePoint™ uzyskujesz wyjątkową jakość druku na którą możesz liczyć, strona po stronie i rok po roku.

Kalibrowana symulacja kolorów jednolitych PANTONE® oraz wyjątkowa korekta kolorów firmy Xerox pozwalają uzyskać wydruk zgodny z oczekiwaniami, za każdym razem.

Model ColorQube 8900 wyposażono również w funkcję Colour By Words, która sprawia, że korekta kolorów jest szybka i prosta oraz umożliwia modyfikacje wybranych kolorów za pomocą prostej rozwijanej listy.

Cechy mające znaczenie dla środowiska

ColorQube 8900 Cechy mające znaczenie dla środowiska
Stały atrament: 8,6 kg; Laser: 101,2 kg. Całkowita ilość odpadu z wydruku 4 000 stron na miesiąc przez okres 4 lat.
Korzyści dla środowiska

ColorQube 8900 uwydatnia wysiłki zmierzające do osiągnięcia zrównoważonego rozwoju dzięki wielu funkcjom i konstrukcji przyjaznej dla środowiska:

 • Kostki stałego atramentu w technologii bezwkładowej pozwalają na zminimalizowanie opakowania oraz generują do 90% mniej odpadów podczas drukowania niż porównywalne drukarki laserowe.

 • W porównaniu do drukarek laserowych, ColorQube 8900 zużywa mniejszą ilość energii w trakcie całego okresu eksploatacji.

 • Łatwe w obsłudze ustawienia sterownika wydruku EarthSmart umożliwiają wybranie opcji drukowania najbardziej przyjaznych dla środowiska.

 • Technologia Intelligent Ready pomaga zoptymalizować zużycie energii poprzez naukę wzorców drukowania w danym biurze oraz przejście w tryb niskiego zużycia energii podczas przestoju.

Funkcje zapewniające wygodę

ColorQube 8900 Funkcje zapewniające wygodę

Urządzenie wielofunkcyjne ColorQube 8900 z Technologia ConnectKey daje Ci wiele idealnych rozwiązań, dzięki którym utrzymasz połączenie ze swoim urządzeniem zarówno w biurze, jak i w drodze – większa elastyczność niezależnie od lokalizacji. Urządzenie można podłączyć bezprzewodowo. Dzięki temu masz swobodę, możesz je umieścić w dowolnym miejscu, np. łatwiej dostępnym, bez ponoszenia kosztów na dodatkową infrastrukturę sieci.Załaduj atrament w trakcie pracy

Każda kostka z kolorem stałego atrament ma unikalny kształt w celu łatwego załadowania poprzez wrzucenie. Atrament można uzupełniać w dowolny momencie – nawet wtedy, gdy urządzenie pracuje.

Skanowanie jednodotykowe

Korzystaj z funkcji skanowania jednodotykowego i utwórz przeznaczony do tego celu, łatwy do znalezienia przycisk skanowania bezpośrednio na kolorowym ekranie dotykowym. Przypisz przyciskowi jednodotykowego skanowania własną procedurę skanowania dla przyspieszenia dystrybucji i archiwizowania dokumentów.

Skanowanie i tworzenie wielu jednostronicowych dokumentów PDF, które można dystrybuować do różnych repozytoriów dokumentów w celu przetwarzania na dużą skalę. Tworzenie wielostronicowych, pojedynczych dokumentów w formacie PDF ułatwia przechowywanie i wysyłanie dokumentów.

Apple AirPrint™

Drukuj wiadomości e-mail, zdjęcia i ważne dokumenty biurowe bezpośrednio z urządzeń iPhone® lub iPad®, bez konieczności pobierania oprogramowania, instalowania sterowników i podłączania kabli. Dzięki funkcji AirPrint, Twój iPhone lub iPad automatycznie znajduje i podłącza się do urządzenia wielofunkcyjnego ColorQube 8900 przez sieć Wi-Fi w Twoim biurze.

Drukowanie mobilne Xerox® i wiele innych

Odrzuć niepewność i wybierz drukowanie bezprzewodowe i mobilne, decydując się na zakup naszego oprogramowania. Xerox oferuje wszystkie opcje pozwalające na bezpieczne i dokładne drukowanie z dowolnego urządzenia iOS Apple lub Android, na każdej drukarce i urządzeniu wielofunkcyjnym, niezależnie od marki. Skorzystaj z wiodącej w branży wierności odwzorowania dokumentów w formacie PowerPoint, Word i innych. Xerox oferuje również przyjazne z punktu widzenia technologii informacyjnej, opcjonalne funkcje, takie jak dostęp z wykorzystaniem kodu PIN, współpracę z wieloma mobilnymi systemami operacyjnymi i inne.

Dostosuj obieg dokumentów

Zbudowane na platformie Xerox EIP, rozwiązania obiegu dokumentów Xerox pozwalają na instalację oprogramowania zwiększającego wydajność bezpośrednio na urządzeniu, zapewniając tym samym szybki i łatwy dostęp przez interfejs na kolorowym dotykowym ekranie.

Funkcje produktywności

ColorQube 8900 Funkcje produktywnościColorQube 8900 Funkcje produktywności

Dzięki urządzeniu wielofunkcyjnemu ColorQube 8900 Xerox z Technologia ConnectKey, doświadczysz niespotykanej prostoty obsługi oraz szybszej pracy. Jest to możliwe dzięki funkcjom i możliwościom, które upraszczają sposób wykonywania codziennych zadań biurowych.

 • Model ColorQube 8900 oferuje szybkość wydruku rzędu 44 str./min zarówno w kolorze jak i czerni i bieli z czasem wydrukowania pierwszej strony w zaledwie 8,5 sekundy dla dokumentów w kolorze. Oprócz tego druk dwustronny w standardzie, który pozwala zaoszczędzić papier.

 • Doświadcz dłuższej pracy bez przerw, zwiększając pojemność papieru do 3 475 arkuszów w formacie letter, A4. Dodaj finiszer na 650 arkuszy i uzyskaj możliwość zszywania 50 arkuszy oraz układania z przesunięciem.

 • Technologia atramentu stałego oznacza niezawodne działanie dzięki prostej ścieżce druku i minimalnej ilości części ruchomych.

 • Pomocne funkcje obsługi urządzenia, takie jak wbudowane filmiki wideo są dostępne na kolorowym ekranie dotykowym urządzenia.

 • Ujednolicona książka adresowa z opcją Ulubione pozwala na bezproblemowe importowanie istniejących kontaktów i przesłanie ich do wielu urządzeń ConnectKey.
Zdalne przeszkolenie i pomoc dla użytkowników
 • Zdalny panel sterowania drukarki pozwala na obsługę panelu sterowania urządzenia wielofunkcyjnego ColorQube 8900 z każdego stanowiska w biurze tak, jakbyś znajdował się przy urządzeniu.

 • Pomoc online zapewnia dostęp do pomocy w drukowaniu, informacji na temat konserwacji oraz dotyczących rozwiązywania problemów. Wystarczy dotknąć ikonę na ekranie dotykowym panelu sterowania.
Produktywność inteligentnego skanowania

Wbudowane rozwiązania skanowania w standardzie, bez konieczności instalowania dodatkowego oprogramowania i oprogramowania pośredniczącego:

 • Skanowanie jednodotykowe

 • Optyczne rozpoznawanie znaków z możliwością tworzenia plików PDF z możliwością wyszukiwania (zobacz lista obsługiwanych języków)

 • Pliki PDF zabezpieczone hasłem

 • Drukowanie z i skanowanie do pamięci USB

 • Skanowanie do poczty e-mail, do skrzynki pocztowej oraz sieci

Funkcje zabezpieczeń

Zminimalizuj zagrożenia poprzez ochronę wrażliwych punktów dostępu oraz krytycznych danych biznesowych najbardziej kompletnym zestawem funkcji, technologii i rozwiązań od wiodących liderów w branży bezpieczeństwa.

Skuteczne partnerstwa

Nie wszyscy rozumieją znaczenie bezpieczeństwa, dlatego oprócz wielu standardowych funkcji, drukarki wielofunkcyjne z Xerox ConnectKey wyposażono także w technologię McAfee®. To pierwszy tego typu program przeznaczony do drukarek wielofunkcyjnych, który chroni urządzenia przed potencjalnymi zagrożeniami z zewnątrz. Technologia białej listy McAfee jest gwarancją tego, że tylko bezpieczne, wstępnie zatwierdzone dokumenty i funkcje będą włączane na urządzeniach. To eliminuje potrzebę ręcznej aktualizacji oprogramowania zabezpieczającego przed nowymi zagrożeniami.

Oprócz tego automatyczna integracja Cisco® TrustSec zapewnia kompleksowy wgląd w to, jakie osoby i jakie urządzenia są podłączone w całej infrastrukturze sieciowej. Cisco TrustSec zapewnia również wyjątkowy poziom kontroli nad tym, gdzie, z czego i jaki poziom dostępu posiadają osoby uprawnione.

ColorQube 8900 Funkcje zabezpieczeń
 • Ochrona wszystkich ważnych danych wykorzystująca do skanowania szyfrowane pliki PDF; pełne szyfrowanie twardego dysku, zgodność ze standardem 256-bit AES FIPS 140-2; nadpisywanie obrazu w procesie zamazywania z 3 przejściami zapewnia całkowite usunięcie wszystkich danych.

 • Tylko osoby upoważnione mogą uzyskiwać dostęp do urządzenia dzięki funkcji uprawnień użytkownika, uwierzytelniania sieciowego, filtrowania IP i inteligentnej karty oraz logowania opartego na roli i poziomie funkcji

 • Ponieważ pojawiają się nowe zagrożenia, Xerox pro-aktywnie monitoruje ośrodki wymiany informacji w zakresie nowych luk w zabezpieczeniach oraz oferuje łatki zabezpieczające, tam gdzie zajdzie taka potrzeba. Dzięki temu Twoje wyposażenie jest aktualne a Twoje dane są bezpieczne.

 • Urządzenia ColorQube 8900 są zgodne z najnowszymi standardami bezpieczeństwa obowiązującymi w różnych branżach, między innymi w branży administracji, finansowej i opieki zdrowotnej. Te standardy obejmują m.in.: normę Common Criteria, HIPAA, Ustawę o ochronie danych, COBIT i inne. Urządzenia te mogą spełniać wszystkie normy dzięki elementom kontroli dostosowanym do Twoich potrzeb.

 • Zapobiegaj kradzieży IP oraz zapewnij dostęp do usług dzięki pełnemu wglądowi w urządzenie i sieć. Dzięki zarządzaniu polityką zabezpieczeń oraz śledzeniu wszystkich działań związanych z urządzeniem, wiesz kto uzyskiwał dostęp do czego, kiedy oraz znasz szczegóły każdej interakcji z urządzeniem.

Recenzje i nagrody

PublikacjaOferta/nagrodaData


IDC


Xerox was named a leader in the IDC MarketScape 2014-2015 Smart MFP report; the third time Xerox has achieved this position. According to the report, Xerox's brand equity, R&D, and sales/marketing strength are among the top in the industry. The report specifically calls out Xerox's channel breadth and depth as being the widest in the industry, with special mention to Xerox's strong legacy in direct selling to the enterprise.

2014-2015


Xerox office technology devices and solutions have won numerous awards from third party vendors such as BLI, Frost and Sullivan, and Better Buys for Business. This video highlights those awards as well as our placement as a leader in the IDC MarketScape 2014-2015 Smart MFP report, the third time Xerox has achieved this position.
Obejrzyj film wideo 

2014-2015


Frost & Sullivan


Firma Frost & Sullivan doceniła nasz rozwój, innowację oraz pozycję lidera, wręczając firmie Xerox nagrodę za globalną doskonałość w zakresie innowacji technologicznej 2013 (2013 Global Excellence in Technology Innovation Award) za ConnectKey. Wg raportu Frost & Sullivan rozwiązanie ConnectKey „stanowi bardzo znaczący krok w poszukiwaniu sposobów poprawy obiegu dokumentów w przedsiębiorstwie”.

2013


Buyers Laboratory, Inc.


Buyers Laboratory, Inc. (BLI) recently tested the Xerox ColorQube™ 8900X and rated it "highly recommended". They praised the ColorQube 8900 as an economical choice for mid-volume color users, and highlighted its ability to integrate with productivity-enhancing software solutions, "green" features, and simple scanning functions. "The Xerox ColorQube 8900X gave a stellar showing, demonstrating flawless reliability throughout testing."

April 2012

1Miesięczna wydajność spodziewana w ciągu jednego dowolnego miesiąca. Stałe osiąganie takiego wyniku nie jest brane pod uwagę.

2Średnia liczba standardowych stron. Średnia wydajność w pracy mieszanej CMY zgodnie z normą ISO/IEC 24711. Wydajność może się różnić w zależności od rodzaju obrazu, pokrywanego obszaru i trybu drukowania.

Przydatne zasoby
Related videos
Broszura produktowa
Pobierz teraz 

Xerox 3 Tier Tool