הדוח IDC MarketScape לשנת 2013 בנושא ספקי מדפסות משולבות חכמות ממקם את Xerox כמובילה בשוק

בדוח IDC MarketScape: הערכת ספקי מדפסות משולבות חכמות בשוק בארה"ב לשנת 2013‏, Xerox ממוקמת בקטגוריות הספקים המובילים בשוק.
הדוח IDC MarketScape בנושא מדפסות משולבות חכמות לשנת 2013 שפורסם לאחרונה ממקם את Xerox כמובילה בשוק; זאת הפעם השנייה ש-Xerox משיגה את המיקום הזה. לפי הדוח, הגורם העיקרי לזינוק בשימוש במדפסות המשולבות של Xerox במהלך השנה האחרונה הוא הצגתה של פלטפורמת הטכנולוגיה ConnectKey®‎‏.

"Xerox הובילה את תעשיית ההעתקה וההדפסה במשך שנים וכיום הם שחקן מרכזי בשוק המדפסות המשולבות", אומר קית' קמץ, סגן נשיא, תכניות הדימות, הדפסה ופתרונות לניהול מסמכים של IDF. "היצע המוצרים של Xerox, ובייחוד הטכנולוגיה ConnectKey, הוא עדות לתפקיד החיוני שיש כיום למדפסות המשולבות בסביבה העסקית".

הטכנולוגיה ConnectKey משתלבת בשירותי ההדפסה המנוהלים של Xerox וערכת הכלים שלהם. יש לכך חשיבות ניכרת מכיוון ש-Xerox זוהתה כמובילה בשוק שירותי הדפוס המנוהלים ובשוק שירותי ניהול מסמכים, ולמדפסות המשולבות החכמות שלה יש תפקיד מרכזי באספקת השירותים האלה. הצעת הערך של המדפסות המשולבות ושירותי ההדפסה המנוהלים של Xerox מבוססת על שבע דרישות המפתח של הלקוחות: חסכון כספי (רצוי בשיעור של עד ל-30%); אחריות סביבתית (צמצום טביעת הרגל הפחמנית של פעילות ההדפסה של הארגון); ניידות (היכולת להדפיס מכל המכשירים הניידים כשנמצאים מחוץ למשרד); אבטחה (ניהול הרשאות כדי להבטיח שרק לאנשים המתאימים יש גישה למידע המתאים בכל רגע נתון); שיפור תפוקת העבודה (צמצום העומס על תשתית ומחלקת טכנולוגיית המידע וייעול עבודת העובדים); קבלת תובנות עסקיות (ניתוח מסמכים) וייעול תהליכי העבודה. ל-Xerox יש יותר מ-50 פתרונות תוכנה שבהן ניתן להשתמש ברישיון עם המדפסות המשולבות מתוצרתה. התוכנות האלו כוללות פתרונות לבקרת עלויות/אבטחה/אימות, ניהול מכשירים, ניהול מסמכים, סריקת מסמכים, פתרונות פקס, ניידות, ניהול פלט דפוס ודפוס נתונים משתנים. הפתרונות כוללים מגוון של פתרונות שפותחו על-ידי Xerox ופתרונות של שותפי צד-שלישי שלה.

כאשר המתחרים התבקשו לדרג את ספקי המדפסות המשולבות התחרותיים ביותר והכי פחות תחרותיים בשוק, שמה של Xerox עלה לעתים קרובות כספק התחרותי ביותר. ההכרה הזאת מעידה על כך ששאר הספקים בשוק רואים ב-Xerox איום עסקי.

כמובילה היסטורית בשוק ההעתקה וההדפסה, ל-Xerox יש דריסת רגל ניכרת בשוק המדפסות המשולבות במשך שנים רבות. המותג של Xerox, השקעתה במחקר ופיתוח, מנגוני השיווק/מכירות/שירות ועומק מגוון המוצרים שלה הם תשתית איתנה שתאפשר ל-Xerox להמשיך ולהוביל את השוק גם בעתיד. כמו כן, אנחנו עדים למאמציה של Xerox להפוך למובילה בשוק באמצעות ניצול הזדמנויות בתחומי שירותי הדפוס המנוהלים ושירותי ניהול מסמכים, כמו גם בתחום מיכון תהליכים עסקיים ומיטובם.

אנחנו מתייחסים ברצינות לתובנות ולמידע שמציגים ניתוחים שנעשו על-ידי גופים בלתי-תלויים, ובייחוד ניתוחים מאגונים כגון ה-IDC שהוא אחת מחברות המחקר והייעוץ המובילות בעולם בתחום הטכנולוגיה. אנחנו מתייחסים לדוח IDC MarketScape ככלי יקר ערך המציג לקוחות מתעניינים מידע על ספקי מדפסות משולבות, פתרונות ושירותים.

IDC MarketScape

ניתוח ספקי השירות בדוח IDC MarketScape מספק תמונת מצב כללית של כושר התחרותיות של ספקי טכנולוגיית מידע ותקשורת בשוק מסוים. המחקר משתמש בסולמות ניקוד לדירוג מאפיינים כמותיים ואיכותיים. תוצאות ניתוח הסולמות האלה מוצג בגרף המציג את מיקומו של כל אחד מספקי השירות בשוק. מדד היכולות בודק את היצע המוצרים, זמן ההגעה לשוק ויכולת הביצוע העסקית של כל אחד מהספקים בטווח הקצר. מדד האסטרטגיה בודק מהי הייתה התאמתן של אסטרטגיות ספק השירות לדרישות הלקוחות לאורך תקופה של שלוש עד חמש שנים. נתח השוק של ספק השירות מוצג על-ידי גודל המעגלים. קצב הצמיחה השנתי היחסי של ספק השירות מוצג באמצעות הסימנים פלוס, אפס או מינוס המוצגים לצד שם ספק השירות. הרישיון לשתף את המידע הזה מחוץ לארגון יפוג בתאריך 20 בינואר 2015.

כל הזכויות שמורות IDC‏ 2014. אין לשכפל ללא אישור. כל הזכויות שמורות.

IDC MarketScape: הערכת ספקי מדפסות משולבות חכמות בשוק בארה"ב לשנת 2013;‏ קית' קמץ, אליסון פרסקו, סאיה סרת'י; דצמבר 2013;‏ IDC #245058e_Xerox‎‏, מהדורה: 1, הוצאה: עותק קשיח לספקים של ניתוח שוק הליבה: ניתוח תחרותי

פרסים והכרה
Gartner,‏ IDC,‏ Forrester ו-Quocirca פרסמו דוחות הממקמים את Xerox בפלח השוק העליון של ספקי שירותי הדפסה מנוהלים מכל רחבי העולם.
מוצרים ופתרונות לעסקים
הצג את כל המדפסות המשולבות שלנו. תן לנו לעזור לך למצוא את המוצר המתאים לעסק שלך