Xerox Ürün ve Çözümleri

Ofis Yazıcıları

Xerox'un renkli ve siyah-beyaz ofis yazıcılarının olağanüstü baskı kalitesinden, üretkenliğinden ve kullanım kolaylığından yararlanın. Çevreye duyarlı ColorQube Katı Mürekkepli renkli yazıcılar ve ödüllü Phaser renkli lazer ve tek renkli yazıcılar, ofis baskısı ihtiyaçlarınız için çeşitli özellikler sunar.

Çok Fonksiyonlu / Hepsi Bir Arada Yazıcılar

Baskıdan daha fazlası mı gerekiyor? Hepsi bir arada fotokopi makinesi, yazıcı, tarayıcı ve faks makinesi olan çok fonksiyonlu lazer ofis yazıcıları ve Katı Mürekkepli çok fonksiyonlu yazıcılardan birini seçin. WorkCentre renkli ve siyah-beyaz çok fonksiyonlu lazer yazıcılar ve ColorQube Katı Mürekkepli çok fonksiyonlu yazıcılar maliyetlerden tasarruf ve ofis verimliliği sağlar.

Üretim Yazıcı ve Dijital Baskı Makineleri

Yaprak beslemeli üretim yazıcıları grafikli tanıtım materyalleri ve ticari baskı tedarikçilerinin yayımcılık, ticari baskı, isteğe bağlı baskı ve bire bir pazarlama gibi yüksek hızlı, yüksek hacimli baskı uygulamaları için idealdir. Yüksek hacimli dijital baskı makinesi modellerimiz ve üretim yazıcılarımız ve fotokopi makinelerimiz canlı renkleri, siyah-beyaz veya parlak renkleri yüksek hız ve üretkenlikle birleştirir.

Sürekli Form Yazıcılar

Xerox, canlı renklerde susuz inkjet ve su bazlı inkjet, siyah-beyazda ise toner bazlı ışıkla erime gibi çok çeşitli rulo beslemeli, sürekli form baskı teknolojileri sunmaktadır. Sürekli form yazıcı portföyümüz ihtiyaçlarınızı karşılayacak çok çeşitli baskı hızı, görüntü kalitesi, besleme, son işlem ve ortam seçeneklerinden oluşmaktadır.

Geniş Format Yazıcılar

Geniş formatlı yazıcılar ve fotokopi makineleri mühendislik, mimari, grafik sanatları ve diğer geniş formatlı dijital baskı uygulamaları için yüksek kalite ve esneklik sunar.