Xerox® ConnectKey® 1.5

Teknolojisi

Bugünün sorunları ve yarının projeleri için doğru teknoloji

ConnectKey ile geliştirilen çok fonksiyonlu yazıcılar, küçük ila orta ölçekli işletmelere ve şirket müşterilerine çok önemli avantajlar sağlar. Bu çok fonksiyonlu yazıcılar yalnızca işini yapar, böylece siz de teknolojiye değil kendi işinize odaklanırsınız.

Videoyu göster ›

Basitlik yeniden tanımlandı.

İşinizi basitleştiren çok fonksiyonlu yazıcılar.

ConnectKey, çok fonksiyonlu yazıcıları, işlerin yapılma şekline bağlayan bir teknoloji ve yazılımdır.

ConnectKey ile yalnızca yazdırma, tarama, faks ve fotokopiden daha fazlasını yaparsınız. Mobil baskı özellikleriyle neredeyse her yerden baskı yapabilirsiniz. Ayrıca dokümanlar depolama ve işbirliği için Google Drive, Evernote ve Microsoft Office 365 gibi doğrudan bulut servislerine taranabilir.

Basit uygulamalar geliştirebilir ve bunları kullanımı kolay araçlarla çok fonksiyonlu yazıcıya bağlayabilirsiniz. Örneğin, bir sağlık sigortası şirketi cihazına tazminat taleplerini yalnızca tek dokunuşla kendi ödeme sistemine tarama olanağı sağlayan bir özellik ekleyebilir.

BT profesyonelleri ConnectKey etkin çok fonksiyonlu yazıcıları kolayca yönetebilir ve çalışanlarınızın uygulamalara kolayca ve cihazın dokunmatik ekranından erişmesini sağlayabilirler. Ayrıca ConnectKey birçok cihaz için ortak bir kullanıcı arayüzü sağlayarak kullanımı kolaylaştırır.

ConnectKey etkin çok fonksiyonlu yazıcılarda verilerinizin güvenliği sağlanır ve kötü amaçlı yazılımlardan McAfee ile korunur.

ConnectKey etkin çok fonksiyonlu yazıcılar çalışma şeklinize adapte olur; yolda, sanal şekilde ve bulut üzerinden asıl önemli konuya, yani gerçek işinize odaklanmanızı sağlar.

Frost & Sullivan Teknolojik Yenilik Ödülü

Xerox ConnectKey 2013 Excellence in Technology Innovation Award from Frost & Sullivan

Frost & Sullivan, ConnectKey için 2013 Teknolojik Yenilikte Küresel Mükemmellik Ödülünü Xerox'a vererek büyümemizi, yenilikçiliğimizi ve liderliğimizi teyid etti. Frost & Sullivan'ın raporuna göre "ConnectKey, bir şirketin doküman iş akışını geliştirme arayışında çok önemli bir aşamayı temsil ediyor".

Ödül hakkında daha fazla bilgi alın ve videosunu
izleyin ›


Raporu okuyun ›

Sizin yerinize çalışan teknoloji.

Bugünkü çalışma yöntemleriniz için kolaylık.

Bugünün profesyonellerinin ofis duvarlarının ve 9-5 mesaisinin ötesine geçmesi gerekiyor. İşte bu yüzden ConnectKey etkin çok fonksiyonlu yazıcılar genellikle tam entegre, mobil tarama ve bulut tabanlı çözümler sunuyor. Ofisiniz her zaman parmaklarınızın ucunda.

Kişiselleştirilmiş UI özellikleri

Önemli projeleri, doğruca yazıcınızdaki sezgisel arayüzün geniş dokunmatik noktalarında ve kolay menüsünde tamamlayın. Tüm ConnectKey etkin çok fonksiyonlu yazıcılarda bulunan bu UI, hizmet butonlarının yeniden sıralanmasına izin veriyor ve hızlı doküman dağıtımı ve arşivleme amaçlı komple iş akışı sağlayan kişiselleştirilebilir tek dokunuşlu tarama butonu gibi önemli işlemleri parmaklarınızın ucuna getiriyor.

Daha mobil olun

Her yerden ve her cihazdan işlerinizi yapmanızı sağlıyoruz.
 • Dahili Apple AirPrint desteğine sahip iPhone® veya iPad® cihazlarından baskı yapın.
 • Bulut servisi veya sunucu taraflı olarak kullanılabilen Xerox Mobile Print ile entegre olarak herhangi bir cihazdan diğerine baskı yapın.
 • ConnectKey özellikli MFP'ler Mopria™ onaylıdır. Mopria onayı sayesinde Mopria'nın desteklediği akıllı telefon, tablet veya diğer mobil cihazlardan anında ve kurulum gerekmeden kolayca kablosuz çıktı alabilirsiniz. Daha fazla bilgi edinin ›
 • ConnectKey etkin çok fonksiyonlu yazıcılar kablosuz olarak bağlanabildiği için, ağ altyapısını dert etmeden yazıcınızı istediğiniz her yere yerleştirebilirsiniz. Mobil çözümler hakkında daha fazla bilgi alın ›

Daha akıllı tarama

Kağıda bağımlılığınızı azaltın ve önemli bilgileri tarama özellikleriyle toplayarak iş akışlarınızı basitleştirin.
 • Optik karakter tanıma (OCR) ile tek veya çok sayfalı, aranabilir PDF'ler oluşturun, böylece bilgileriniz kağıt dokümanlarda kilitli kalmasın.
 • ConnectKey Bulut Paylaşımı; dosya dönüştürme, dağıtma ve arşivleme için Evernote, Dropbox™, Microsoft Office 365, SalesForce.com, Google Docs ve Google Drive gibi bulut tabanlı klasörlere tarama sağlar. Daha fazla bilgi edinin ›
 • SharePoint için ConnectKey, dosyaları doğruca Microsoft SharePoint veya diğer Windows klasörlerine tarar. Daha fazla bilgi edinin ›
 • DocuShare için ConnectKey, dokümanları direkt olarak tarar ve mevcut DocuShare koleksiyonlarına ve Windows klasörüne yönlendirir. Daha fazla bilgi edinin ›
ConnectKey ÖzetÜretkenliği Keşfedin

İstediğniz gibi çalışın.

Yeni üretkenlik seviyelerini keşfedin.

Hızını korumak, en doğru yardımı almak demektir. İşte bu yüzden daha hızlı çalışmanızı ve daha iyi işbirliği yapmanızı kolaylaştıran bir teknolojiye ve yazılıma sahibiz.

Kişileri daha hızlı bulun

Tüm eposta, faks ve tarama bilgilerini tek bir cihazda saklayan güçlendirilmiş adres defteri ile kayıtlı kişileri aramaya daha az vakit harcayın. Yaygın adresleri öne çıkaran “favoriler” ile iş akışlarını basitleştirin.

Tümleşik destek

Arayüz ve yazıcı sürücüsündeki tüm Xerox Online Destek veritabanına (destek teknisyenlerinin kullandığı içerik) ve Tümleşik Yardım Videolarına cihaz üstünden erişim sağlayarak çalışanların hayal kırıklığını ve bekleme süresini azaltın.

Uzaktan kontrol paneli

Çok fonksiyonlu yazıcı arayüzünü ofisteki herhangi bir iş istasyonundan, cihazın yanında duruyormuş gibi çalıştırabilirsiniz. Kullanıcıları uzaktan eğitin ve çok fonksiyonlu yazıcı ayarlarını, entegre güvenliğin bir seferde yalnızca tek bir yetkili kullanıma izin vereceği şekilde yapılandırabilir, böylece birden çok kişinin uzaktan kullanmasını engellersiniz.

Daha iyi cihaz sürücüleri

Yazıcı sürücüsü simülatörüyle etkileşim kurun ›

Tüm ConnectKey etkin çok fonksiyonlu yazıcılar arasındaki tutarlı yazıcı platformuyla cihaz kullanımını ve yönetimini kolaylaştırın. Çoklu cihazlar için kullanıcıları bir kere eğitin.

Daha hızlı yazıcı kurulumu

Mevcut çok fonksiyonlu yazıcı ayarlarını kolayca kopyalayıp benzer bir ConnectKey çok fonksiyonlu yazıcıya göndererek kurulumu hızlandırın. Bu yöntem daha hızlı olmakla kalmayıp güvenlik uyumluluğu için tutarlı kurulum sağlar.

Çözümlerinizi kişiselleştirin

Sunucusuz Extensible Interface Platform® (EIP) sunucusuz teknolojisi, ekstra BT altyapısına gerek kalmadan ConnectKey etkin çok fonksiyonlu yazıcılarında kullanılacak uygulamaların oluşturulmasına olanak tanır. Bu da cihazınızı basitleştirmenize ve destek uygulamalarından taramaya kadar çeşitli özelliklerle kişiselleştirmenize izin verir.

Xerox cihaz yönetim yazılımı

CentreWare İnternet Hizmetleri simülatörüyle etkileşim kurun ›

Ücretsiz cihaz yönetim yazılımı aracımız CentreWare Web, organize bir UI görünümüne ve özelliğine sahiptir ve cihazları uzaktan güncellemenizi sağlayarak ekstra üretkenlik avantajları sunar. Aynı zamanda McAfee Tümleşik Uyarılarını destekler. Daha fazla bilgi edinin ›

Kolaylığı KeşfedinGüvenliği Keşfedin

Güvenle bağlanın.

Verilerinizi ve işletmenizi koruyan güvenlik anlayışı.

İşletmeler gittikçe daha fazla bağlantı kuruyor ve bu durum çok fonksiyonlu yazıcılar için bile yüksek riskler getiriyor. ConnectKey ile nihayet çok fonksiyonlu yazıcılarınızı da bilgisayarlarınızı virüs ve zararlı yazılımlardan koruduğunuz gibi koruyabilecek ve ağınızdaki uç noktalara erişimi kontrol ederek yazıcınızı tamamen güvenli bir internet kullanıcısı yapacaksınız.

McAfee® Tümleşik Güvenlik

Endüstride ilk kez kendini potansiyel dış tehditlerden koruyan Xerox çok fonksiyonlu yazıcılarda yalnızca onaylı, ön tanımlı uygulamaları, kod ve dosyaları çalıştırmanın rahatlığını yaşayın.

Xerox, ConnectKey ile çok fonksiyonlu yazıcılar için McAfee güvenlik teknolojisi sunan ilk şirkettir. Bunun şekilde:
 • Çok fonksiyonlu yazıcılara yetkisiz giriş ve müdahaleleri tespit edebilir ve engelleyebilir, ayrıca uyarı gönderebilirsiniz.
 • McAfee İşletme güvenlik konsolu ePolicy Orchestrator ve Xerox Yönetilen Baskı Hizmetleri araç seti ile izleme, raporlama ve uyarılar için tek bir referans noktasına sahip olabilirsiniz.
 • Kurumsal uyumluluk sağlamak ve manüel yazılım güncelleme ihtiyacını azaltarak ortaya çıkan tehditlerin önüne geçmek için çok fonksiyonlu yazıcı ayarlarını kilitleyebilirsiniz.

Kurumunuzun süreçlerine entegre olan ve erişim veya üretkenlik sorunlarına yol açmayan McAfee® Integrity Control ile ekstra, proaktif veri koruma sağlayın.

Cisco® TrustSec Entegrasyon

Cisco® TrustSec entegrasyonu, BT merkezli güvenlik politikalarının ve uyumluluğunun desteklenmesi için tüm ConnectKey etkin çok fonksiyonlu yazıcıların uç noktalarında kapsamlı görünürlük sağlar.

İlk günden itibaren koruma

ConnectKey etkin çok fonksiyonlu yazıcınızı açar açmaz standart cihaz özellikleri çalışmaya başlar.
 • 256Bit HD Şifreleme ve Görüntü Üzerine Yazma
 • Güvenli Baskı ve süre silme
 • Çok fonksiyonlu yazıcılar ve harici posta sunucuları arasında veri transferini şifreleyen güvenli harici eposta bağlantısı.

Endüstri standartlarını doğrulama kontrolü

Basit bir denetimle Ortak Kriterler Sertifikası gereksinimlerini karşılayın ve tümleşik yazılım kontrol ünitesinin değiştirilmediğini doğrulayın.

Güvenlik hakkında daha fazla bilgi ›

Üretkenliği KeşfedinMaliyet Kontrolünü Keşfedin

Gerçek zorluklar, gerçek tasarruf.

Daha azıyla daha fazlasını yapın.

Rekabet edebilmek için maliyetleri azaltmak şarttır. ConnectKey, kullanıcıların daha verimli çalışmasına ve çok fonksiyonlu yazıcınızın kullandığı kaynakları kontrol etmeye yardımcı olan araçlarla para tasarrufu sağlar.

Varsayılan Uygulama Ayarları

Birden çok sayfayı bir sayfaya yazdırma veya kullanıcı kimliğini başlık sayfası yerine sayfa boşluğuna yazdırma gibi varsayılan ayarlarla gereksiz baskıları azaltırken, toner ve mürekkep masraflarını azaltın.

Kullanıcı İzinlerini Kontrol Edin

Ayrıntılı kullanıcı izinleri ile baskı ortamınızı tam olarak kontrol edin. Renkli baskı gibi mevcut seçenekler kullanıcılara, gruplara, günün bölümlerine ve uygulamaya göre belirtilebilir. Walk-up kullanıcıları için var olan özellikler arasında ayrım yapabilirsiniz.

Hesaplama

Yerleşik hesaplama özellikleriyle şirketinizin baskı aktivitesi görünürlüğünü artırın. ConnectKey aynı zamanda Xerox İş Ortaklarının sunduğu üçüncü taraf hesaplama ve faturalandırma çözümleriyle entegre olan iş tabanlı ağ hesaplama sunar.

Xerox Earth Smart

Yazıcı sürücümüz varsayılan çift taraflı baskıya ayarlıdır ve Earth Smart özelliği başlık sayfalarını yazdırmama gibi diğer varsayılan ayarları seçmenize imkan tanır.

Enerji Yönetimi Araçları

ConnectKey etkin çok fonksiyonlu yazıcıları, BT operasyonlarına izin veren ve enerji tüketimini ölçmeyi ve ayarlamayı kolaylaştırarak önemli maliyet tasarrufu sağlayan Cisco® EnergyWise gibi enerji yönetim çözümleriyle uyumludur.

Çözümün temel unsurları şunlardır:
 • ConnectKey etkin çok fonksiyonlu yazıcılar gibi ağ bağlantılı cihazlar için BT enerji yönetimi.
 • Görünürlük, kontrol ve otomasyon, 24 saat izleme ve raporlama, yapılandırma ve politika uygulama kolaylığı.

Örneğin, Cisco enerji yönetim çözümleri ile, en uygun enerji tasarrufu için çok fonksiyonlu yazıcının enerji durumunu ayarlayabilirsiniz. Aynı zamanda, çok fonksiyonlu yazıcınızı 10 dakika sonra uyku moduna geçmeye ayarlayabilir, mevcut enerji tüketim bilgilerini alabilir ve süre aşımını düşük enerji ve uyku modlarına ayarlayabilirsiniz.

ENERGY STAR® Uyumluluğu

Uluslar arası ENERGY STAR® programının ortağı olarak, tüm yeni nesil Xerox® ürünleri daha fazla işlevsellik sunar ve daha az enerji tüketir, müşterilerimize tasarruf sağlar ve karbon ayak izlerini azaltır.

Güvenliği KeşfedinConnectKey Özet

ConnectKey demolar

İşlerin ne kadar kolaylaşabileceğini görün.

 • Bir sorun olduğunda veya yalnızca kullanıcıları eğitmeniz gerektiğinde, yardım parmaklarınızın ucunda.

 • İlerlemenize yardımcı olan, daha hızlı ve daha basit dijital doküman iş akışları.

 • Önemli verileriniz için kapsamlı koruma sayesinde, BT olsun veya olmasın, güvende olun.

 • Nerede ve nasıl bağlanmak isterseniz isteyin, size mobilite sağlamak için bir çözümümüz var.

 • Maliyetleri kontrol edin, zaman kazanın ve günlük işlerinizi daha etkin ve etkili yapın.

 • Kağıtları düzenleme, açıklama ekleme, düzeltme veya temizleme yapabileceğiniz kolayca arama yapılabilen PDF'lere dönüştürün.

 • Kullanıcıların kolayca çevreye duyarlı, maliyetleri düşünen kararlar vermesine yardımcı olmak için kurallar oluşturun.

 • Cihazda kullanıcıları doğrulayın ve MFP verilerini otomatik olarak izleyin, ölçün ve analiz edin.

Başarı öyküleri

Diğer şirketlerin ConnectKey'i nasıl kullandığını görün.

 • ConnectKey, K-12 öğretmen ve öğrencilerinin mobil cihazlardan baskı ve paylaşım yapmasını ve hareket halinde bile öğrenmesini destekler.

 • ConnectKey BT yönetimini ve taramayı basitleştirerek ABD genelinde 80'den fazla otele kaliteli hizmet sunuyor.

 • Xerox Mobil Baskı ve Equitrac Express, bir cep telefonu servis sağlayıcısının baskı maliyetlerini %30 düşürdü.

 • ConnectKey'in yaygın kullanıcı arayüzü, personeli rahatlatarak hem onlara hem de öğrencilere yardımcı olur.

ConnectKey etkin MFP'ler

Tüm iş ortamları için doğru çözüm.

Konfigürasyonları kişiselleştirmek ve kendi MFP'nizi oluşturmak için aşağıdaki bağlantıya tıklayın.
Kendin Oluştur aracını başlat 

 • WorkCentre 3655 with ConnectKey

  Xerox® WorkCentre® 3655 Çok Fonksiyonlu Yazıcı

  • Letter/Legal boy/A4 siyah beyaz baskı.
  • Dakikada 45 sayfalık yüksek baskı hızları.
  • Kurumsal güvenlik ve iş akışı isteyen müşteriler için giriş noktası sağlar.
  • Çeşitli letter/A4 ortamlarındaki orta ölçekli çalışma grupları için idealdir.
  Daha Fazla Bilgi Edinin
 • WorkCentre 6655 with ConnectKey

  Xerox® WorkCentre® 6655 Çok Fonksiyonlu Renkli Yazıcı

  • Letter/Legal-boy/A4 renkli çıktı.
  • Dakikada 35 sayfalık renkli ve siyah-beyaz baskı hızı.
  • Kurumsal özellikleri A4 çok fonksiyonlu renkli yazıcıda sunar.
  • Düşük giriş ücreti ve küçük A4 çok fonksiyonlu yazıcı arayan çalışma grubu ölçekli işletmeler için idealdir.
  Daha Fazla Bilgi Edinin
 • Xerox® ColorQube® 8700 Çok Fonksiyonlu Renkli Yazıcı

  • 2013'te sunulacaktır
  • Letter/Legal-boy/A4 renkli çıktı.
  • Dakikada 44 sayfalık renkli ve siyah-beyaz baskı hızı.
  • Daha düşük peşin ödeme ve düşük toplam mülkiyet maliyeti için farklı fiyat modelleri mevcuttur.
  • Katı Mürekkep teknolojisi.
 • Xerox® ColorQube® 8900 Çok Fonksiyonlu Renkli Yazıcı

  • Letter/Legal-boy/A4 renkli çıktı.
  • Dakikada 44 sayfalık renkli ve siyah-beyaz baskı hızı.
  • Daha düşük renkli baskı maliyeti ve toplam mülkiyet maliyeti.
  • Katı Mürekkep teknolojisi.
  Daha Fazla Bilgi Edinin
 • Xerox® WorkCentre® 5945/5955 Çok Fonksiyonlu Yazıcı

  • Tabloid/A3 siyah-beyaz çıktı ve renkli tarama.
  • Dakikada 45-55 sayfalık yüksek baskı hızları.
  • Çeşitli ortamlardaki orta ölçekli çalışma grupları için ideal.
  • Delik açma, zımbalama, ilan, klasör ve kitapçık üretici gibi çok sayıda son işlem seçeneği kullanır.
  Daha Fazla Bilgi Edinin
 • Xerox® WorkCentre® 5865/5875/5890 Çok Fonksiyonlu Yazıcı

  • Tabloid/A3 siyah-beyaz çıktı ve renkli tarama.
  • Dakikada 65-90 sayfalık yüksek baskı hızları.
  • Yoğun departman ortamları için ideal.
  • Delik açma, zımbalama, ilan, klasör ve kitapçık üretici gibi çok sayıda son işlem seçeneği kullanır.
  Daha Fazla Bilgi Edinin
 • Xerox® WorkCentre® 7220/7225 Çok Fonksiyonlu Renkli Yazıcı

  • Tabloid/A3 renkli çıktı.
  • Dakikada 20-25 sayfalık renkli ve siyah-beyaz baskı hızı.
  • Maliyetleri düşünen renkli baskı.
  • Düşük giriş ücreti ve küçük A3 çok fonksiyonlu yazıcı arayan çalışma grubu ölçekli işletmeler için idealdir.
  Daha Fazla Bilgi Edinin
 • Xerox® ColorQube® 9302/9303 Çok Fonksiyonlu Renkli Yazıcı

  • Tabloid/A3 renkli çıktı.
  • Dakikada 45-55 sayfalık renkli ve 55-60 sayfalık siyah-beyaz baskı hızı.
  • Daha düşük renkli baskı maliyeti ve toplam mülkiyet maliyeti.
  • Katı Mürekkep teknolojisi.
  Daha Fazla Bilgi Edinin
 • Xerox® WorkCentre® 7830/7835/7845/7855 Çok Fonksiyonlu Renkli Yazıcı

  • Tabloid/A3 renkli çıktı.
  • Dakikada 30-50 sayfalık renkli ve 30-55 sayfalık siyah-beyaz baskı hızı.
  • Kullanımı kolay, profesyonel renkli iş akışları için ideal.
  • Ortam esnekliği için ofis çıktısı gereksinimlerini karşılar.
  Daha Fazla Bilgi Edinin
 • WorkCentre 7970 with ConnectKey

  Xerox® WorkCentre® 7970 Çok Fonksiyonlu Renkli Yazıcı

  • Tabloid/A3 renkli çıktı..
  • Dakikada 70 sayfa renkli ve siyah beyaz baskı hızı.
  • Mükemmel renkli çıktılara ihtiyaç duyan yoğun departman ortamları için idealdir.
  • Delgi, zımba, C/Z katlama ve kitapçık üretimi gibi çok çeşitli son işlem seçeneklerini kullanır.
  Daha Fazla Bilgi Edinin