Technologia Xerox®

ConnectKey® 1.5

Drukarki wielofunkcyjne z wbudowanym oprogramowaniem ConnectKey dostarczają istotnych korzyści małym i średnim przedsiębiorstwom, a także klientom korporacyjnym. Te drukarki wielofunkcyjne po prostu wykonują swoje zadania – dzięki czemu możesz skoncentrować się wyłącznie na pracy, a nie na technologii.

Obejrzyj film wideo ›

Nowa definicja prostoty.

Drukarki wielofunkcyjne, dzięki którym Twoja praca stanie się prostsza.

ConnectKey to technologia i oprogramowanie, które łączy drukarki wielofunkcyjne w celu wykonania pracy.

Dzięki oprogramowaniu ConnectKey, możesz zrobić znacznie więcej, niż tylko wydrukować dokument, zeskanować go, wysłać faksem lub skopiować. Możesz drukować z niemal dowolnego miejsca dzięki funkcjonalności mobilnego drukowania. Co więcej, dokumenty mogą być skanowane bezpośrednio do usług w chmurze takich, jak Google Drive, Evernote, czy Microsoft Office 365 dla przechowania i wspólnej pracy.

Możesz tworzyć proste aplikacje i instalować je w drukarce wielofunkcyjnej za pomocą łatwych w użyciu narzędzi. Na przykład, towarzystwo ubezpieczeń zdrowotnych może dodać w swoim urządzeniu funkcję, która umożliwia skanowanie wniosków o refundację bezpośrednio do ich systemu płatności za jednym dotknięciem.

Profesjonaliści IT mogą łatwo zarządzać drukarkami wielofunkcyjnymi z opcją ConnectKey i tworzyć bardziej przystępne aplikacje dla pracowników – z poziomu ekranu dotykowego urządzenia. Dodatkowo oprogramowanie ConnectKey zapewnia wspólny interfejs użytkownika dla wielu urządzeń – czyniąc je łatwymi w użyciu.

Co więcej, w drukarkach wielofunkcyjnych z opcją ConnectKey dane są zabezpieczone i chronione przed złośliwym oprogramowaniem przez rozwiązania McAfee.

Drukarki wielofunkcyjne z opcją ConnectKey przystosowują się do sposobu pracy – w podróży, wirtualnie i poprzez chmurę – umożliwiając skupienie się na tym, co ważne: na faktycznej działalności.

Nagroda za innowacje technologiczne Frost & Sullivan

Xerox ConnectKey 2013 Excellence in Technology Innovation Award from Frost & Sullivan

Firma Frost & Sullivan doceniła nasz rozwój, innowację oraz pozycję lidera, wręczając firmie Xerox nagrodę za globalną doskonałość w zakresie innowacji technologicznych 2013 (2013 Global Excellence in Technology Innovation Award) za ConnectKey. Wg raportu Frost & Sullivan rozwiązanie ConnectKey „stanowi bardzo znaczący krok w poszukiwaniu sposobów poprawy obiegu dokumentów w przedsiębiorstwie”.

Dowiedz się więcej na temat nagrody i obejrzyj film wideo ›

Wyświetl artykuł ›

Technologia, która pracuje dla Ciebie.

Rozwiązanie wygodne dla obecnego charakteru Twojej pracy.

Dzisiejsi specjaliści muszą funkcjonować poza murami biura oraz sztywnymi godzinami pracy. Właśnie dlatego drukarki wielofunkcyjne z opcją ConnectKey oferują w pełni zintegrowane rozwiązanie mobilne, skanujące oraz w chmurze, dzięki czemu biuro jest zawsze w zasięgu ręki.

Spersonalizowane funkcje interfejsu użytkownika

Wykonaj ważne zadania bezpośrednio na drukarce wielofunkcyjnej za pomocą dużych intuicyjnych przycisków dotykowych i przejrzystego menu. Ten interfejs, typowy dla wszystkich drukarek wielofunkcyjnych z opcją ConnectKey, umożliwia zmianę kolejności przycisków funkcji i umieszcza ważne działania w zasięgu palców – takie jak przycisk skanowania z możliwością dopasowania uruchamiający cały przepływ zadań w celu szybkiej dystrybucji i archiwizacji dokumentu.

Bądź bardziej mobilny

Pomożemy Ci wykonać pracę z dowolnego miejsca na każdym z urządzeń.
 • Drukuj bezpośrednio z iPhona® lub iPada® dzięki wbudowanemu wsparciu funkcji Apple AirPrint.
 • Drukuj z dowolnego urządzenia na każdym z urządzeń zintegrowanych za pomocą funkcji Xerox Mobile Print – dostępnej jako usługa w chmurze lub usługa zainstalowana na serwerze.
 • Drukarki wielofunkcyjne z opcją ConnectKey posiadają certyfikat Mopria™. Certyfikat Mopria zapewnia możliwość natychmiastowego bezprzewodowego drukowania z urządzenia smartfon, tabletu oraz innych urządzeń mobilnych obsługujących Morpia bez konieczności konfiguracji. Dowiedz się więcej ›
 • Drukarki wielofunkcyjne z opcją ConnectKey mogą zostać połączone bezprzewodowo, można więc umieścić urządzenie w dowolnym miejscu bez martwienia się o infrastrukturę sieciową. Dowiedz się więcej o rozwiązaniach mobilnych Xerox ›

Skanuj sprytniej

Ogranicz dokumentację papierową i przechowuj najważniejsze informacje korzystając z funkcji skanowania, które uproszczą procesy robocze.
 • Twórz pliki PDF składające się z jednej lub wielu stron, których treść będziesz mógł przeszukiwać dzięki optycznemu rozpoznawaniu znaków (OCR), a informacja nie będzie uwięziona w papierowych dokumentach.
 • Funkcja ConnectKey Share to Cloud skanuje do repozytoriów działających na zasadzie chmury takich, jak Evernote, Dropbox™, Microsoft Office 365, SalesForce.com, Google Docs i Google Drive w celu konwersji, dystrybucji i archiwizacji. Dowiedz się więcej ›
 • Funkcja ConnectKey for SharePoint skanuje pliki bezpośrednio do Microsoft SharePoint i innych folderów Windows. Dowiedz się więcej ›
 • ConnectKey dla DocuShare bezpośrednio skanuje i nadaje obieg dokumentom do istniejących kolekcji DocuShare oraz folderów Windows. Dowiedz się więcej ›
Informacje ogólne o ConnectKeyOdkryj produktywność

Pracuj w sposób, jaki Ci odpowiada.

Odkryj nowe poziomy produktywności.

Dotrzymanie tempa oznacza, że otrzymałeś właściwą pomoc. Właśnie dlatego posiadamy technologię i oprogramowanie, które zapewniają szybszą pracę i lepszą współpracę.

Odnajduj kontakty szybciej

Zaoszczędź czas podczas szukania kontaktów dzięki rozszerzonej książce adresowej, w której wszystkie wiadomości e-mail, faksy i zeskanowane informacje przechowywane są w pojedynczym kontakcie. Uprość procesy robocze za pomocą zakładki „ulubione”, w której wyświetlane są najczęstsze miejsca przeznaczenia.

Wbudowane wsparcie

Zmniejsz frustrację pracowników oraz przestoje dzięki dostępowi z poziomu urządzenia do pełnej bazy danych wsparcia online Xerox przy użyciu interfejsu użytkownika oraz sterownika drukarki – treści dostępnej dla naszych techników wsparcia technicznego – oraz wbudowanych filmów wideo z pomocą.

Panel zdalnego sterowania

Obsługuj interfejs użytkownika drukarki wielofunkcyjnej z dowolnego komputera biurowego tak, jakbyś stał tuż przy urządzeniu. Zdalnie przeszkol użytkowników i konfiguruj ustawienia drukarki wielofunkcyjnej ze spokojem wiedząc, że zintegrowane zabezpieczenie pozwala na autoryzację tylko pojedynczej operacji w danym momencie, aby zapobiec nakładaniu się zdalnych procedur.

Ulepszone sterowniki urządzeń

Interakcja z symulatorem sterownika drukarki ›

Uprość korzystanie z urządzenia i zarządzanie nim dzięki spójnej platformie sterowników w ramach wszystkich drukarek wielofunkcyjnych z opcją ConnectKey. Tylko jedno szkolenie pracowników obejmujące obsługę wielu funkcji.

Szybsza instalacja drukarki wielofunkcyjnej

Przyspiesz konfigurację poprzez proste klonowanie istniejących konfiguracji drukarek wielofunkcyjnych i wysłanie ich do podobnej drukarki wielofunkcyjnej z opcją ConnectKey. Jest to nie tylko szybsze, lecz zapewnia również spójne ustawienia dla zgodności zabezpieczeń.

Znajdź rozwiązania dla siebie

Technologia nie wymagająca użycia serwera Extensible Interface Platform® (EIP) umożliwia tworzenie aplikacji działających na drukarkach wielofunkcyjnych z opcją ConnectKey, bez konieczności stosowania dodatkowej infrastruktury IT. Pozwala to uprościć i dostosować użyteczność Twojego urządzenia na wiele sposobów, począwszy od aplikacji wsparcia, a na skanowaniu skończywszy.

Oprogramowanie do zarządzania urządzeniami Xerox

Interakcja z symulatorem usług internetowych CentreWare ›

Nasze bezpłatne narzędzie – oprogramowanie do zarządzania urządzeniami CentreWare Web – udoskonaliło wygląd interfejsu użytkownika i umożliwia zdalną aktualizację urządzeń, co zapewnia korzyści w postaci zwiększonej produktywności. Zapewnia ono również wsparcie dla ostrzeżeń McAfee Embedded Alerts. Dowiedz się więcej ›

Odkryj wygodęOdkryj bezpieczeństwo

Połącz się bezpiecznie.

Bezpieczeństwo, które chroni Twoje dane i Twój biznes.

Dzisiejszy biznes w coraz większym stopniu odbywa się w sieci, co wiąże się ze zwiększonym ryzykiem, nawet dla drukarek wielofunkcyjnych. Dzięki ConnectKey możesz wreszcie chronić swoje drukarki wielofunkcyjne w sposób podobny do tego, w jaki chronisz swoje komputery przed wirusami i złośliwym oprogramowaniem oraz kontrolować dostęp do punktów końcowych w sieci czyniąc drukarkę wielofunkcyjną w pełni zabezpieczonym elementem sieci. www

Wbudowane zabezpieczenie McAfee®

Poczuj się komfortowo wiedząc, że tylko zatwierdzone predefiniowane aplikacje, kod i pliki będą działać na drukarkach wielofunkcyjnych Xerox – pierwszych w branży, które są chronione się przed potencjalnym zagrożeniami zewnętrznymi.

Dzięki ConnectKey Xerox jest pierwszą firmą oferującą technologię białej listy McAfee dla drukarek wielofunkcyjnych. Oznacza to, że możesz:
 • wykryć nieautoryzowany dostęp i manipulacje przy plikach drukarek wielofunkcyjnych i im zapobiec, a także wysyłać ostrzeżenia,
 • mieć jeden punkt odniesienia dla monitorowania, raportowania i ostrzeżeń dzięki konsoli bezpieczeństwa McAfee Enterprise ePolicy Orchestrator i zestawowi narzędzi Xerox Managed Print Services,
 • zablokować konfiguracje drukarek wielofunkcyjnych dla zgodności organizacyjnej oraz ograniczenia konieczności ręcznej aktualizacji oprogramowania, aby stawić czoło nowym zagrożeniom,

zyskać dodatkową proaktywną ochronę danych za pomocą narzędzia McAfee® Integrity Control, która integruje się z procesami w Twojej organizacji i nie powoduje problemów z dostępem lub wydajnością.

Integracja Cisco® TrustSec

Integracja z Cisco® TrustSec zapewnia pełną widoczność wszystkich punktów końcowych drukarek wielofunkcyjnych z opcją ConnectKey w celu wprowadzenia w życie polityk bezpieczeństwa i zgodności z przepisami odnośnie do kwestii IT.

Ochrona od pierwszego dnia

Standardowe, dostępne w pakiecie funkcje są gotowe do pracy niezwłocznie po włączeniu drukarki wielofunkcyjnej z opcją ConnectKey.
 • 256-bitowe szyfrowanie dysku z funkcją Image Overwrite,
 • funkcja Secure Print z kasowaniem czasowym,
 • bezpieczne połączenie z pocztą zewnętrzną, które szyfruje transfer danych pomiędzy drukarkami wielofunkcyjnymi a zewnętrznymi serwerami pocztowymi.

Sprawdzenie zgodności ze standardami przemysłowymi

Należy spełnić wymogi Common Criteria Certification za pomocą prostego badania weryfikującego, czy kontroler wbudowanego oprogramowania nie został zmieniony.

Dowiedz się więcej o bezpieczeństwie ›

Odkryj produktywnośćOdkryj kontrolę kosztów

Prawdziwe międzynarodowe wyzwania, realne oszczędności.

Zrób więcej za mniej.

Obniżanie kosztów jest kluczowym elementem pozostania konkurencyjnym. ConnectKey oszczędza Twoje pieniądze dzięki narzędziom umożliwiającym ludziom bardziej wydajną pracę i kontrolowanie zasobów używanych przez drukarkę wielofunkcyjną.

Domyślne ustawienia aplikacji

Dzięki drukowaniu z domyślnymi ustawieniami ograniczysz rozrzutność i zaoszczędzisz pieniądze na tonerze i atramencie – na przykład drukując wiele stron na jednej kartce lub drukując identyfikator użytkownika na marginesie zamiast na stronie tytułowej – zgodnie z ustawieniami aplikacji i użytkownika.

Kontroluj uprawnienia użytkownika

Zyskaj pełną kontrolę nad środowiskiem drukowania dzięki szczegółowym uprawnieniom użytkowników. Dostępne opcje, takie jak drukowanie w kolorze, mogą być przypisane do użytkowników, grup, pór dnia i zastosowań. Możesz także wydzielić możliwości dostępne dla użytkowników bezpośrednich.

Rozliczanie

Zwiększ przejrzystość czynności drukowania w Twojej organizacji dzięki wbudowanym funkcjom rozliczeniowym. ConnectKey oferuje również rozliczanie zasobów sieciowych w oparciuo wykonane zadania, które jest zintegrowane z fakturowaniemirozliczaniami zewnętrznymi oferowanymi przez Partnerów Biznesowych Xerox.

Funkcja Xerox Earth Smart

Drukowanie dwustronne jest ustawieniem domyślnym w naszym sterowniku drukowania, a funkcja Earth Smart umożliwia wybór innych ustawień domyślnych takich, jak nie drukowanie stron tytułowych.

Narzędzia do zarządzania energią

Drukarki wielofunkcyjne z opcją ConnectKey są kompatybilne z rozwiązaniami do zarządzania energią, takimi jak Cisco® EnergyWise, które umożliwiają operacjom i urządzeniom IT mierzenie i dopasowanie wykorzystania mocy w celu osiągnięcia znacznych oszczędności.

Kluczowe aspekty tego rozwiązania, to:
 • Zarządzanie mocą IT dla podłączonych do sieci urządzeń, takich jak drukarki wielofunkcyjne z opcją ConnectKey.
 • Przejrzystość, kontrola i automatyzacja – 24-godzinny monitoring i raportowanie, łatwość konfiguracji oraz wdrażania polityki.

Na przykład, za pomocą rozwiązań zarządzania energią Cisco można ustawić stany zasilania dla drukarki wielofunkcyjnej tak, by uzyskać optymalną oszczędność energii. Można również ustawić przejście drukarki wielofunkcyjnej w tryb uśpienia po upływie 10 minut, uzyskać bieżące informacje o zużyciu energii oraz ustawić limit czasu przejścia w tryb poboru małej mocy lub uśpienia.

Zgodność z programem ENERGY STAR®

Każda nowa generacja produktów Xerox®, będącego zarejestrowanym uczestnikiem międzynarodowego programu ENERGY STAR®, oferuje więcej funkcjonalności i zużywa mniej energii – oszczędzając pieniądze naszych klientów i zmniejszając emisję dwutlenku węgla.

Odkryj bezpieczeństwoInformacje ogólne o ConnectKey

Demonstracje ConnectKey

Zobacz jak prosta może być praca.

 • Kiedy pojawia się problem lub po prostu chcesz wyedukować użytkowników, pomoc jest na wyciągnięcie ręki.

 • Szybszy, prostszy, cyfrowy obieg dokumentów, który pomaga Ci w pracy.

 • Bezpieczeństwo dzięki kompleksowej ochronie danych krytycznych, z lub bez IT.

 • Bez względu na to skąd i w jaki sposób chcesz się połączyć, mamy rozwiązanie, które pozwoli Ci pracować na odległość.

 • Kontrola kosztów, oszczędność czasu oraz wykonywanie codziennej pracy w sposób bardziej wydajny i skuteczny.

 • Przekształć wersję papierową w pliki PDF umożliwiające łatwe przeszukiwanie, edycję, tworzenie komentarzy, korektę lub czyszczenie.

 • Ustal reguły, aby pomóc użytkownikom w łatwym podejmowaniu odpowiedzialnych względem środowiska, rozsądnych kosztowo decyzji.

 • Autoryzuj użytkowników korzystających z urządzenia i automatycznie śledź, mierz i analizuj dane dot. urządzeń wielofunkcyjnych.

Historie sukcesu

Zobacz, w jaki sposób inne organizacje wykorzystują
ConnectKey.

 • ConnectKey obsługuje nauczanie w ruchu dla nauczycieli i studentów K-12, pozwala na drukowanie i dzielenie się materiałami z mobilnych urządzeń.

 • ConnectKey upraszcza zarządzanie i skanowanie IT, oferując wysokiej jakości usługi do 80+ hoteli w USA.

 • Druk mobilny Xerox oraz oprogramowanie Equitrac Express pomagają dostawcom usług telefonii komórkowej zaoszczędzić 30% kosztów druku.

 • Wspólny interfejs użytkownika ConnectKey zwalnia personel z konieczności pomocy uczniom i umożliwia im pomaganie sobie nawzajem.

Drukarka wielofunkcyjna z opcją ConnectKey

Rozwiązanie odpowiednie dla każdego środowiska pracy

Kliknij poniższy link, aby dopasować konfiguracje do potrzeb i stworzyć własną drukarkę
wielofunkcyjną.
Uruchom narzędzie Stwórz własną drukarkę  

 • WorkCentre 3655 with ConnectKey

  Drukarka wielofunkcyjna Xerox® WorkCentre® 3655

  • Wydruki czarno-białe w rozmiarze Letter/Legal/A4.
  • Prędkość druku 45 str./min.
  • Stanowi punkt wejściowy dla klientów oczekujących bezpieczeństwa firmy oraz zarządzania przepływem zadań.
  • Doskonała dla średnich grup roboczych, stosujących głównie różne formaty letter/A4.
  Dowiedz się więcej
 • WorkCentre 6655 with ConnectKey

  Kolorowa drukarka wielofunkcyjna Xerox® WorkCentre® 6655

  • Druk kolorowy w formacie Letter/Legal-size/A4.
  • Prędkość druku 35 str./min w kolorze i czerni i bieli.
  • Zapewnia funkcje rozwiązań biznesowych w wielofunkcyjnej, kolorowej drukarce A4.
  • Doskonała dla niewielkich firm poszukujących drukarki wielofunkcyjnej za rozsądną cenę z opcją wydruku A4.
  Dowiedz się więcej
 • Kolorowa drukarka wielofunkcyjna Xerox® ColorQube® 8700

  • Dostępna w drugim kwartale 2013 r.
  • Druk kolorowy w formacie Letter/Legal-size/A4.
  • Prędkość druku kolorowego i czarno-białego 44 str./min.
  • Modele z różnych pułapów cenowych dostępne dla inwestycji o niższych kosztach początkowych lub niższym całkowitym koszcie posiadania.
  • Technologia atramentu stałego.
 • Kolorowa drukarka wielofunkcyjna Xerox® ColorQube® 8900

  • Druk kolorowy w formacie Letter/Legal-size/A4.
  • Prędkość druku kolorowego i czarno-białego 44 str./min.
  • Idealna do tańszych wydruków kolorowych, o niższym całkowitym koszcie eksploatacji.
  • Technologia atramentu stałego.
  Dowiedz się więcej
 • Drukarka wielofunkcyjna Xerox® WorkCentre® 5945/5955

  • Druk w bieli i czerni w formacie Tabloid/A3 oraz skanowanie w kolorze.
  • Prędkość druku 45-55 str./min
  • Idealne rozwiązanie do grup roboczych średniej wielkości w różnych środowiskach.
  • Oferuje szeroki wachlarz opcji wykańczania, w tym dziurkowanie, zszywanie, ulotki, tworzenie folderów i broszur.
  Dowiedz się więcej
 • Drukarka wielofunkcyjna Xerox® WorkCentre® 5865/5875/5890

  • Druk w bieli i czerni w formacie Tabloid/A3 oraz skanowanie w kolorze.
  • Prędkość druku 65-90 str./min
  • Idealne rozwiązanie dla środowisk wydziałowych.
  • Oferuje szeroki wachlarz opcji wykańczania, w tym dziurkowanie, zszywanie, ulotki, tworzenie folderów i broszur.
  Dowiedz się więcej
 • Kolorowa drukarka wielofunkcyjna Xerox® WorkCentre® 7220/7225

  • Druk kolorowy w formacie Tabloid/A3.
  • Prędkość druku 20-25 str./min w kolorze i czerni i bieli.
  • Ekonomiczny druk kolorowy.
  • Doskonała dla niewielkich firm poszukujących drukarki wielofunkcyjnej za rozsądną cenę z opcją wydruku A3.
  Dowiedz się więcej

 • Kolorowa drukarka wielofunkcyjna Xerox® ColorQube® 9302/9303

  • Druk kolorowy w formacie Tabloid/A3.
  • Prędkość druku 45-55 str./min (kolorowy), 55-60 str./min (czarno-biały).
  • Idealna do tańszych wydruków kolorowych, o niższym całkowitym koszcie eksploatacji.
  • Technologia atramentu stałego.
  Dowiedz się więcej
 • Kolorowa drukarka wielofunkcyjna Xerox® WorkCentre® 7830/7835/7845/7855

  • Druk kolorowy w formacie Tabloid/A3.
  • Prędkość druku 30-50 str./min (kolorowy), 30-55 str./min (czarno-biały).
  • Idealna do łatwego użytku, profesjonalne kolorowe procesy robocze.
  • Spełnia wymagania wydruków biurowych dla elastyczności mediów.
  Dowiedz się więcej
 • WorkCentre 7970 with ConnectKey

  Kolorowa drukarka wielofunkcyjna Xerox® WorkCentre® 7970

  • Druk kolorowy w formacie Tabloid/A3.
  • Prędkość druku do 70 str/min. w kolorze oraz czarno-białych.
  • Doskonała do mocno obciążonych pracą środowisk biurowych, wymagających wyjątkowych wydruków kolorowych.
  • Stosuje szeroką gamę opcji wykańczania, włączając dziurkacz, zszywacz, składanie w literę C/Z oraz urządzenie do produkcji broszur.
  Dowiedz się więcej